به مرور زمان و با افزایش سن ، پوست افتادگی پیدا می کند و ظاهر افراد را پیر نشان می دهد ، قرار گرفتن مستقیم در تابش نور آفتاب و استفاده از سیگار و دخانیات ، باعث تسریع در روند پیری می شود ، در چنین مواردی افرادی که دوست دارند شادابی سابق پوست خود را به دست آورند یا از چین و چروک و مشکلات پوست راحت شوند به روش های جوانسازی پوست علاقه نشان می دهند .برای جوان شدن پوست  روش هایی به صورت جراحی و بدون نیاز به عمل ، به متقاضیان ارائه می دهد و افراد با توجه به مشکلی که می خواهند در پوست شان رفع شود یکی از روش ها را انتخاب می کنند.روش های غیر جراحی مانند لیزر ، تزریق ژل ، میکرودرم ابریژن ، مزوتراپی و غیره.برخلاف باور خیلی از عموم که جوانسازی را مختص خانم ها می دانند ، عمل های زیبایی و جوان سازی پوست صورت آقایان نیز امروزه طرفداران خود را دارد. برای انجام جوانسازی گوست به بهترین پزشک جوانسازی پوست بابل دکتر سعید فرهی می توانید مراجعه کنید.

 

جوانسازی پوست- دکتر فرهی

 

جوانسازی پوست چگونه انجام می شود؟

برای مردان امروزی زیبایی و داشتن ظاهری جذاب مهم است و به پوست خود و زیبایی اهمیت می دهند ، هر چند بین معیارهای زیبایی خانم ها و آقایان تفاوت هایی وجود دارد و با توجه به معیار فردی هرکسی جوانسازی و زیباسازی پوست را انجام می دهند. جوانسازی پوست با استفاده از دستگاه RF به علت اینکه نیازی به جراحی ندارد، مورد توجه خیلی از افراد است و چون با انرژی نوری کار نمی کند و در اصل روش لیزر درمانی نیست برای پوست حتی پوست های حساس عوارضی نداشته و بی خطر است و برای افرادی که فکر می کنند لیزر عوارض دارد و از آن دوری می کنند مفید و کارآمد خواهد بود. لیزر درمانی در حال حاضر در بیشتر عمل های زیبایی حضور دارد و به علت راحتی انجام آن برای رفع خطوط دور چشم و لب و موارد دیگر ، کاربرد دارد.

جوانسازی پوست با تزریق بوتاکس

بوتاکس از نوعی سم که بوتولینوم نام دارد تهیه می شود؛ شاید با شنیدن “سم” نگران شده و گمان کنید که این ماده کشنده است در صورتی که به هیچ وجه چنین نیست. بدیهی است که استفاده از این ماده در دز بالا کشنده خواهد بود اما دز پایین و کنترل شده این ماده بسیار مفید واقع شده و علاوه بر کاربردهای فراوانی که در زمینه زیبایی و جوانسازی دارد در زمینه های درمانی نیز بسیار کاربردی می باشد. با تزریق این ماده به عضله قسمتی که دچار چین و چروک است، عضله فلج شده و در نتیجه قادر به حرکت نخواهد بود در نتیجه چین و چروک نیز از بین خواهد رفت. البته این فلج عضلات موقتی بوده و بعد از حدود ۶ ماه تاثیر بوتاکس از بین خواهد رفت. در چنین شرایطی اگر بیمار از تزریق راضی بود می تواند دوباره اقدام به انجام آن نماید.

 

 

کاربرد تزریق بوتاکس

از جمله مهم ترین کاربردهای روش تزریق بوتاکس عبارتنداز:

 • از بین بردن خطوط پیشانی
 • برطرف کردن خط اخم و خط لبخند
 • برطرف کردن خطوط اطراف چشم
 • از بین بردن خنده لثه ای
 • بالا بردن گوشه ابروها
 • برطرف کردن حالت آویزان لب ها با بالا بردن گوشه لب ها

توقف روند تعریق

عرق کردن مکانیزم طبیعی بدن بوده و از این جهت که دمای بدن را متعادل می کند مفید است اما در صورتی که میزان آن شدید باشد برای فرد اذیت کننده خواهد بود. فردی که تعریق در او شدید است در انجام کارهای روزمره مانند گرفتن قلم در دست نیز با مشکل مواجه خواهد شد. اصلی ترین مشکل افرادی با میزان تعریق زیاد، بوی بد بدن و سفیدک بستن لباس می باشد که تمامی این مشکلات با تزریق بوتاکس قابل رفع هستند.پزشک ماده بوتاکس را به نواحی مخصوصی از زیربغل تزریق کرده و بدین ترتیب موجب کاهش روند تعریق یا قطع کامل آن می شود.

بهترین راه کارهای جوانسازی پوست در بابل

 1. تزریق ژل یا فیلر :

  یکی دیگر از تکنیک های جوانسازی پوست تزریق ژل یا فیلر می باشد .افراد از طریق این تکنیک می توانند بسیاری از فرو رفتگی ها و افتادگی ها را برطرف کنند این تکنیک به دلیل موقتی بودن یکی از پرطرفدار ترین روش ها در راستای جوانسازی پوست شمرده می شود.این روش بسیار کم عارضه است و از لحاظ قیمت نیز مقرون به صرفه محسوب می شود.

 2. تزریق چربی :

  تزریق چربی از جمله بهترین روش های جوانسازی با ماندگاری بسیار بالا به شمار می رود برای تزریق چربی از چربی های استخراج شده از بدن خود فرد استفاده می کنند به این صورت که چربی های اضافی در نواحی چون شکم و پهلو برداشته شد و سپس بعد از طی شدن مراحلی به نواحی چون گونه ها تزریق می شوند و با پر کردن چین و چروک ها ، موجب زیباسازی و جوانسازی پوست خواهند شد.

 3. هایفوتراپی :

  نمونه ای از روش های جوانسازی هایفوتراپی می باشد که روش انجام ان از طریق به کار بردن امواج فراصوتی می باشد.
  در این متد دستگاه هایفوتراپی بر روی پوست افراد قرار گرفته و پوست را برای کلاژن سازی تحریک می کند این تکنیک موجب جوانسازی پوست در بابل می شود. زیرا کلاژن سازی پوست در نهایت باعث از بین رفتن و محو شدن چین و چروکها در پوست خواهند شد.

 4. کربوکسی تراپی :

  در این تکنیک گازدی اکسید کربن را به زیر پوست تزریق می شود و این مساله باعث از بین رفتن سلولیت و گودی زیر چشم و محو شدن چین و چروکها خواهد شد.

 5. میکرونیدلینگ :

  این تکنیک از جمله متدهای جوانسازی به شمار می رود که در ان از دستگاهی مخصوص استفاده می شود . این دستگاه سوزن های بسیار زیادی دارد و کار ان تحریک پوست برای کلاژن سازی می باشد این تکنیک می تواند برروی جای جوش، چین و چروک ها و ترک های پوستی تاثیر بسیار خوبی داشته باشد.

 6. مزوتراپی :

  در مزوتراپی توسط سوزنهای بسیار ریز استفاده می کنند که موجب تحریک پوست برای کلاژن سازی و در نتیجه جوانسازی پوست و رفع چین و چروکها و لک های پوستی می شود.

 7. پلاسما جت :

  این تکنیک جوانسازی نیز غیر جراحی می باشد و برای انجام ان دستگاهی مخصوص وجود دارد که می توان خط لبخند ، خطوط پنجه کلاغی و مواردی از این قبیل را بهبود دهد.

 8. لیفت با نخ :

  در این تکنیک با بهره گرفتن از نوعی نخ مخصوص و وارد کردن ان به صورت از افتادگی صورت جلوگیری کنند و صورت را لیفت و جوانسازی کنند.

ثبت نام
اطلاع از
guest
0 دیدگاه ها
بازخورد درون خطی
دیدن همه سوالات
Call Now Button