جراحی بینی بابل

جراحی بینی بابل : کسانی که قصد انجام جراحی پلاستیک بینی را دارند بهتر است برای به دست آوردن نتیجه مطلوب و ایده آل به بهترین جراح بینی مراجعه کنند.

انتخاب بهترین جراح بینی در بابل یا سایر شهرها بسیار دشوار می باشد به همین علت این سوال در ذهن افراد ایجاد می شود که چگونه می توان یک جراح بینی خوب برای جراحی بینی بابل یا سایر شهرها انتخاب کرد.

در مقالات مربوط به جراح بینی درباره انتخاب جراح بینی و ویژگی های آن توضیحاتی را مطرح نموده ایم که می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر به آن مراجعه کنید.

 

جراحی بینی بابل

 

اهمیت انتخاب جراح بینی خوب چیست؟

در صورتی که افراد برای انجام جراحی زیبایی بینی به بهترین جراح بینی مراجعه نکنند ممکن است پس از اتمام جراحی از نتیجه ان رضایت نداشته باشند و اقدام به جراحی بینی ترمیمی کنند.

برای جراحی بینی ترمیمی یا ثانویه بیمار باید تا یک سال صبر کند تا زخم های ایجاد شده در جراحی بینی اولیه بهبود یابد و بعد از آن برای جراحی بینی ثانویه مراجعه کند، به همین علت است که انتخاب جراح بینی بسیار حائز اهمیت می باشد.

جراحی زیبایی بینی

جراحی زیبایی بینی بر روی دو نوع بینی گوشتی و بینی استخوانی انجام می شود.

بینی استخوانی به بینی گفته می شود که دارای پوست نازک و اسکلت محکم باشد، کسانی که دارای این نوع بینی هستند می توانند در جراحی بینی مدل بینی طبیعی ، فانتزی و غیره را انتخاب کند و نتیجه خوبی را به دست آورد.

اما بینی گوشتی به بینی گفته می شود که پوست ضخیم و اسکلت ضعیف داشته باشد، این نوع بینی همچنین دارای غدد چربی زیادی در اطراف سوراخ های بینی می باشد، کسانی که دارای این نوع بینی هستند به آن ها توصیه می شود در جراحی زیبایی بینی مدل بینی طبیعی را انتخاب کنند.

 

جراحی بینی بابل

 

اقدامات قبل از جراحی بینی بابل

افرادی که قصد جراحی بینی بابل یا هر شهر دیگری را دارند باید قبل از انجام جراحی بینی در ربطه با مزایا، معایب، هزینه ها و سایر موارد مربوط به عمل بینی اطلاعات لازم را کسب کرده و سپس برای انجام این جراحی زیبایی اقدام کنند.

 • یکی از این موارد نکات و دستورالعمل های پیش از عمل بینی است که شامل موارد زیر می شود:
 1. با توجه به تاثیر زیاد مهارت و تجربه جراح بینی در نتیجه عمل بینی و کاهش احتمال بروز عارضه ناشی از آن، اولین کاری که افراد می بایست انجام دهند انتخاب بهترین جراح بینی در شهرشان است.
 2. پس از اینکه جراح بینی خود را انتخاب کردید در رابطه با انتظارات و توقعات خود با او به صحبت بنشینید، با انجام این کار جراح بینی از سلیقه شما آگاه شده و هنگام فرم دهی خواسته های شما را مد نظر قرار می دهد.
 3. مصرف برخی داروها قبل از عمل بینی، احتمال بروز عارضه در حین آن را افزایش می دهد، لذا از مصرف داروهای رقیق کننده خون همچون آسپرین، مکمل های گیاهی و آنتی بیوتیک ها ۱۴ روز قبل از این جراحی زیبایی خودداری کنید.
 4. به مدت ۲ هفته پیش از عمل بینی از مصرف مواد نیکوتین دار و مصرف سیگار که موجب کاهش اکسیژن خون می شوند اجتناب کنید.
 5. به طور صادقانه به سوالاتی که پزشک درباره سوابق بیماری و حساسیت های دارویی از شما می پرسد پاسخ دهید.
 6. پزشک برای ایمن بودن جراحی بینی یکسری آزمایشات و برای تعیین بهترین فرم بینی برای شخص یکسری عکسبرداری ها را تجویز می کند که انجام آن ها الزامی است.

 

جراحی بینی بابل

 

مراقبت های بعد از جراحی بینی

 1. جراح برای ایجاد تغییر در ساختار بینی و رفع عیوب موجود در آن ، تعدادی برش در پوست و غضروف های بینی ایجاد می کند که این کار موجب بروز کمی تورم و کبودی در آن می شود.
 2. به نحوی بخوابید که سر از سطح بدن بالاتر قرار بگیرد، این کار را می توانید با قرار دادن چند بالشت در زیر سر انجام دهید.
 3. جهت بازیابی قوای مجدد بدن که در اثر خونریزی حین جراحی بینی تحلیل رفته است، یک هفته به استراحت مطلق پرداخته و پس از آن انجام فعالیت های روزانه را از سر بگیرید.
 4. خوردن مواد غذایی و مصرف نوشیدنی به دلیل ایجاد حالت تهوع در بیماران، به مدت ۴ ساعت بعد از جراحی بینی ممنوع است.
 5. اگر احساس درد داشتید نگران نشوید زیرا این امر کاملاً طبیعی است، برای تسکین درد از مسکن هایی که پزشک تجویز کرده استفاده کنید.
 6. دکتر سعید فرهی ، توصیه های لازم در رابطه با مراقبت های قبل و بعد از عمل بینی را به افرادی که قصد جراحی بینی بابل داشته و به ایشان مراجعه کرده اند در جلسه مشاوره قبل از عمل بینی به طور کامل توضیح خواهند داد.

هزینه جراحی بینی بابل چقدر می باشد؟

هزینه جراحی بینی در بابل با توجه به دستمزد بهترین جراح بینی ، هزینه بیمارستان ، هزینه متخصص بیهوشی ، هزینه داروها و آزمایشات و غیره تعیین می شود.

به این نکته توجه داشته باشید در عمل جراحی زیبایی بینی به خاطر هزینه کمتر به هر جراح بینی مراجعه نکرده و ابتدا درباره او تحقیق کنید و نمونه کارهای او را مشاهده کنید.

برای مشاهده نمونه کارهای دکتر سعید فرهی می توانید به گالری تصاویر وب سایت یا صفحه اینستارام ایشان مراجعه کنید.

ثبت نام
اطلاع از
guest
0 دیدگاه ها
بازخورد درون خطی
دیدن همه سوالات
Call Now Button