بهترین جراح بینی

برای اینکه نتیجه دلخواه خود را از جراحی پلاستیک بینی کسب کنید و هیچ گونه عوارضی را تجربه نکنید ، نیاز است تا بهترین جراح بینی را انتخاب کنید.

در این مقاله سعی کرده ایم تا متقاضیان جراحی بینی را با خصوصیات بهترین جراح بینی و نحوه انتخاب آن آشنا نماییم.

 

بهترین جراح بینی

 

با گسترش روز افزون متقاضیان جراحی بینی  ، انتخاب یک جراح بینی خوب برای نتیجه بهتر و عدم بروز اختلال در عملکرد تنفسی بینی بسیار مهم شده است.

انتخاب یک جراح بینی ماهر به بیماران این اطمینان را می دهد که جراحی بینی بدون بروز هیچ گونه عارضه ای انجام می شود و در پایان ، از نتیجه رضایت کامل خواهید داشت.

خصوصیات بهترین جراح بینی

  • اولویت اول یک جراح بینی خوب ، حفظ سلامتی بیمار است به همین دلیل تمام آزمایش ها را برای بیمار تجویز می کند.
  • صداقت و وجدان نیز از خصوصیات مهم بهترین جراح بینی است زیرا جراح بینی خوب در صورتی که بیمار شرایط انجام جراحی بینی را نداشته باشد بدون در نظر گرفتن منفعت مالی خود به او می گوید که از انجام جراحی بینی صرف نظر کند.
  • جراح بینی باید دانش کافی داشته باشد و با تکنیک های به روز رینوپلاستی آشنا باشد تا به بافت های بینی آسیبی نرسد و بیمار دچار عارضه ای نشود.
  • صبور و با حوصله باشد و به طور کامل سوالات بیمار را پاسخ دهد.
  • در مورد حساسیت های داروئی ، سوابق بیماری و جراحی های دیگر بیمار از او سوال کند.
  • یک جراح بینی ماهر باید با معیارهای  زیبایی آشنا باشد تا پس از جراحی بینی ، بینی با دیگر اجزای چهره تناسب داشته باشد.

 

 

انتخاب جراح بینی

راه ترین راه برای آشنایی با جراحان بینی جستجو در مرورگرهای اینترنتی می باشد به همین دلیل در ابتدا بهتر است که در مرورگرهای اینترنتی عبارت هایی چون جراح بینی ، جراح بینی خوب ، بهترین جراح بینی و غیره را سرچ کنید.

جستجو در مرورگرهای اینترنتی باعث می شود تا لیستی از جراحان بینی تهیه کنید و سپس با مراجعه به صفحه اینستاگرام و سایت جراح بینی اطلاعات مورد نیاز خود را به دست آورید.

بهتر است در انتخاب جراح بینی به مهارت و دانش او توجه بیشتری داشته باشید زیرا انتخاب یک جراح بینی خوب باعث می شود تا استرس های قبل از عمل بینی که بیشتر در مورد سلامتی و فرم بینی بعد از عمل بینی است را نداشته باشید و در نهایت از نظر روانی برای انجام جراحی بینی آماده تر خواهید بود.

 

 

اهمیت انتخاب جراح بینی چیست؟

در صورتی که افراد جراح بینی خود را به درستی انتخاب نکنند ممکن است دچار مشکلاتی در تنفس یا مشکلات ظاهری مانند بیش از اندازه کوچک و سربالا شدن بینی ، نامتقارن شدن بینی و غیره شود.

در این صورت فرد باید تا یک سال صبر کند و بعد از آن که زخم های اولیه بهبود یافت برای جراحی بینی ترمیمی مراجعه کند.

 

 

جراحی زیبایی بینی

پس از اینکه جراح بینی مورد نظر خود را انتخاب کردید بهتر است برای انجام جراحی زیبایی بینی بهتر است اطلاعاتی درباره آن به دست آورید.

به این نکته توجه کنید که نوع بینی در انتخاب مدل بینی بسیار تاثیر گذار می باشد و به همین علت جراحان بینی با توجه به ویژگی های بینی آن را به دو نوع بینی استخوانی و بینی گوشتی تقسیم کرده اند.

بینی استخوانی به بینی گفته می شود که دارای پوست نازک و اسکلت محکم باشد، کسانی که دارای این نوع بینی هستند در جراحی بینی استخوانی می توانند مدل بینی فانتزی یا عروسکی ، طبیعی و غیره را انتخاب کنند و نتیجه خوبی به دست آورند.

اما بینی گوشتی به بینی گفته می شود که پوست ضخیم و اسکلت ضعیفی داشته باشد، کسانی که دارای این نوع بینی هستند معمولا به آن ها توصیه می شود برای به دست آوردن نتیجه ایده آل در جراحی بینی گوشتی مدل بینی طبیعی را انتخاب کنند.

 

بهترین جراح بینی

 

جراحی بینی برای چه کسانی مناسب نیست؟

بهترین جراح بینی در مازندران یا هر شهر دیگری برای منافع مالی خود جراحی بینی را برای هر فرد ی و تحت هر شرایطی انجام نمی دهد.

 در ادامه به افرادی اشاره کرده ایم که عمل بینی برای آن ها مناسب نبوده و بهتر است که از انجام جراحی بینی خودداری نمایند.

اشخاصی که به مشکل بدشکل پنداری ابتلا دارند:

بدشکل پنداری نوعی اختلال روانپزشکی می باشد که به موجب آن فرد مبتلا با وجود اینکه بی نقص است به طور مداوم از اعضای بدن خود ایراد می گیرد.

این دسته از افراد در صورت تمایل برای انجام جراحی بینی باید در ابتدا با مراجعه به روانپزشک مشکل خود را برطرف کرده و پس از آن به جراح بینی مراجعه کنند.

افرادی که دچار وسواس هستند:

این بیماران به دلیل ابتلا به اختلال وسواسی-اجباری همواره به مقایسه خود با دیگران و بررسی تقارن صورت شان می پردازند.

 

 

افرادی که به افسردگی مبتلا می باشند:

این دسته از افراد به مشکلات روحی دچار بوده و با انجام جراحی بینی به دنبال خلاصی از این مشکلات هستند در صورتی که انجام عمل بینی تفاوتی در وضعیت روحی آن ها ایجاد نکرده و حتی ممکن است استرس های ناشی از جراحی زیبایی بینی مشکلات این افراد را تشدید کند.

افرادی که بی انگیزه هستند:

این اشخاص خودشان برای جراحی بینی انگیزه ای ندارند و این جراحی زیبایی را برای جلب نظر دیگران به طور مثال نامزد خود انجام می دهند.

این افراد می بایست این سوال را از خود بپرسند که چنانچه نامزدشان ترکشان کند و در صورت نامزدی مجدد فرم بینی شان مورد تایید نامزد فعلی شان نباشد چه خواهند کرد؟

در نهایت این خود شخص است که باید از فرم بینی اش خوشش بیاید.

 

بهترین جراح بینی

 

افرادی که ایده آل گرا می باشند:

واقعیتی که در رابطه با جراحی زیبایی بینی وجود دارد این است که این جراحی موجب بهبود نسبی بینی شده و هیچ تضمینی برای ایجاد یک بینی نقص در نتیجه آن وجود ندارد، به همین دلیل انجام آن برای افرادی که ایده آلیست و کمال گرا هستند مناسب نیست.

این افراد از هر کاری نتیجه بی نقص ترین نتایج را دارند و حتی اگر جراحی بینی منجر به نتایج درخشان در آن ها شده ولی یک نقص کوچک در آن وجود داشته باشد همه تغییرات مثبت را نادیده گرفته و تنها به آن نقص جزئی فکر خواهند کرد.

اشخاصی که به دنبال شبیه سازی هستند:

این افراد گمان می کنند جراحی بینی همچون خیاطی است به همین دلیل هنگام مراجعه برای جراحی عکس فردی را به دست می گیرند و اصرار به تغییر فرم بینی شان به شکل صاحب عکس می کنند و می خواهند آن را عیناً تحویل بگیرند.

این دسته از افراد باید بدانند بینی همچون پارچه نبوده، عضوی حساس است و در هر فرد ویژگی های منحصر به فردی دارد لذا نمی توان بینی دو فرد را شبیه به هم جراحی کرد.

هزینه جراحی بینی چقدر می باشد؟

هزینه جراحی پلاستیک بینی با توجه به دستمزد بهترین جراح بینی ، هزینه داروها و آزمایشات ، هزینه متخصص بیهوشی و غیره تعیین می شود.

ثبت نام
اطلاع از
guest
0 دیدگاه ها
بازخورد درون خطی
دیدن همه سوالات
Call Now Button