جراح پلاستیک بینی بابل : با توجه به افزایش میل به زیبایی بیشتر ، جراحی زیبایی بینی گسترش پیدا کرده و افراد مایل هستند جراحی بینی را توسط بهترین جراح بینی همچون دکتر سعید فرهی انجام دهند و نگران نتیجه عمل زیبایی بینی نباشند.

به طور مثال برای ساکنین بابل و شهرهای حومه آن مهم است که بدانند جراح پلاستیک بینی بابل یا بهترین جراح پلاستیک بینی در بابل کیست و توسط آن دکتر عمل زیبایی بینی را انجام دهند.

بینی مرکز صورت است و زیبایی آن تاثیر بسزایی در زیبایی کل صورت دارد به همین دلیل توصیه می شود عمل بینی را به دست هر دکتری نسپارید و از سابقه و مهارت دکتر حتما اطلاعاتی داشته باشید.

دکتر سعید فرهی با سابقه خوب و مهارت کافی از بهترین جراحان پلاستیک بینی بابل می باشند و برای مشاهده نمونه کارها به گالری تصاویر در سایت یا اینستاگرام ایشان مراجعه کنید.

جراح پلاستیک بینی بابل

خصوصیات بهترین جراح پلاستیک بینی

 • سلامت فرد را اولویت کار خود قرار دهد.
 • توانایی انجام انواع جراحی بینی را روی بینی های مختلف با ایرادات مختلف داشته باشد.
 • با صبر و حوصله باشد و به خواسته بیمار از انجام جراحی بینی توجه نماید و با توجه به نوع و ساختمان بینی دیدگاه کلی از نتیجه جراحی بینی به فرد بدهد تا بر اساس آن بتواند برای جراحی زیبایی بینی تصمیم گیری نماید.
 • بهترین جراح بینی گوشتی یا بهترین جراح بینی استخوانی ، باید مهارت کافی داشته باشد و بداند برای بینی گوشتی و طبیعی نتایج یکسان نخواهد بود.
 • با علم زیبایی شناسی آشنا باشد و با تلفیق آن با علم پزشکی بتواند بینی را متناسب با چهره فرد ایجاد نماید.

 

جراح پلاستیک بینی بابل

اهمیت انتخاب بهترین جراح پلاستیک بینی

جراحی پلاستیک بینی شامل تمامی جراحی های مرتبط با بینی می شود و یک جراح پلاستیک بینی می تواند تمام جراحی های مرتبط با بینی اعم از جراحی های زیبایی و درمانی را انجام دهد .

هدف از انجام جراحی پلاستیک بینی اصلاح مشکلات ظاهری بینی یا بهبود اختلالات عملکردی بینی است به همین دلیل بسیار مهم است که یک جراح پلاستیک بینی ماهر را انتخاب کنید.

در جراحی های زیبایی بینی ، برای تمامی متقاضیان مهم است که بینی پس از رینوپلاستی فرم زیبایی داشته باشد به همین دلیل جراح بینی باید بتواند به خوبی بینی را فرم دهد .

در فرم دهی بینی ایجاد زاوایای مناسب برای بینی حائز اهمیت است زیرا رعایت زاوایا  ، باعث زیبایی فرم بینی و در نهایت زیبایی چهره می شود.

در جراحی های درمانی بینی نیز بسیار مهم است که مشکل مورد نظر به طور کامل بر طرف شود و بیمار پس از رینوپلاستی دیگر اختلالی در عملکرد بینی نداشته باشد .

همچنین یک جراح پلاستیک بینی می تواند پس از انجام جراحی درمانی بینی ، فرم بینی را نیز اصلاح نماید به همین دلیل می توان جراحی درمانی بینی و جراحی زیبایی بینی را به طور همزمان انجام داد .

جراح پلاستیک بینی بابل

جراحی پلاستیک بینی

جراحی پلاستیک بینی یا رینوپلاستی با اهداف متفاوتی انجام می شود تا در نهایت بینی هیچ گونه مشکلی نداشته باشد .

مشکلات بینی در هر فردی متفاوت است .

گاهی افراد برای رفع مشکلات ظاهری بینی اقدام به رینوپلاستی می کنند .

گاهی نیز برای رفع مشکلات و اختلالات عملکرد بینی اقدام به رینوپلاستی می کنند.

گاهی اوقات نیز افراد به دلیل برطرف کردن مشکلاتی که حاصل رینوپلاستی ناموفق قبلی بوده ، اقدام به رینوپلاستی می کنند.

بنابراین جراح پلاستیک بینی توانایی و قابلیت رفع تمامی مشکلات بینی را دارند .

بنابراین جراحی پلاستیک بینی شامل جراحی زیبایی بینی ، جراحی درمانی بینی و جراحی ترمیمی بینی می شود .

هر فردی با هر هدفی که اقدام به رینوپلاستی می کند توقع دارد که نتیجه ایده آلی کسب کند و بینی پس از جراحی هیچ گونه مشکلی نداشته باشد .

نتیجه حاصل از جراحی پلاستیک بینی برای تمامی افراد مهم است زیرا فرم بینی تاثیر بسزایی در زیبایی چهره دارد .

جراح پلاستیک بینی برای فرم دهی بینی باید با آناتومی چهره ، استانداردهای زیبایی و هنر ریاضی آشنا باشد تا بتواند بهترین فرم را برای بینی بیمار ایجاد کند.

زاوایای مناسب بین لب و بینی ، پیشانی و بینی است که منجربه زیبا شدن فرم بینی می شود ، به همین دلیل جراح بینی باید به خوبی با آناتومی چهره و استانداردهای زیبایی آشنایی داشته باشد .

جراح پلاستیک بینی بابل

عوارض جراحی پلاستیک بینی

عوارض جراحی پلاستیک بینی ، مهم ترین دلیل برای سرکوب کردن میل به جراحی پلاستیک بینی است .

بسیاری از افراد تمایل دارند اقدام به جراحی بینی نمایند و با اصلاح فرم بینی ، زیبایی چهره را افزایش دهند ولی به دلیل ترس از عوارض جراحی بینی اقدامی در جهت انجام رینوپلاستی انجام نمی دهند .

هر جراحی می تواند عوارضی را به دنبال داشته باشد ولی نکته مهمی که وجود دارد میزان مهارت جراح و رعایت نکات مراقبتی است .

جراحی پلاستیک بینی نیز از این قاعده مستثنا نیست ، عدم انتخاب جراح پلاستیک بینی خوب  و عدم رعایت نکات مراقبتی باعث می شود بیماران دچار عوارض جراحی بینی شوند  .

اگر می خواهید دچار عوارض جراحی پلاستیک بینی نشوید در ابتدا باید یک جراح پلاستیک بینی ماهر را انتخاب کنید و سپس نکات مراقبتی قبل از جراحی بینی و بعد از جراحی بینی را به خوبی رعایت کنید .

اگر در انتخاب جراح بینی دقت کنید و جراح بینی ماهری را انتخاب کنید احتمال دچار شدن به عوارض جراحی بینی مانند مشکلات تنفسی ، خونریزی و نپسندیدن فرم بینی به کمترین میزان ممکن می رسد .

دکتر سعید فرهی ، جراح پلاستیک بینی بابل ، با توجه به مهارت و تجربه ای که دارند تمامی جراحی های مرتبط با بینی را انجام می دهند و رضایت بیماران ایشان مهم ترین دلیل برای اثبات مهارتشان است .

 

جراح پلاستیک بینی بابل

 

انواع روش های جراحی بینی

پزشکان برای جراحی کردن بینی بیماران خود از دو روش جراحی بینی باز و جراحی بینی بسته بهره می گیرند.

بسیاری از بیمارانی که به این موضوع آگاه می باشند، حساسیت زیادی برای تحقیق بر سر این موضوع که کدام روش جراحی بهتر است صرف می نمایند. باید بگوییم که روش جراحی بینی ، تاثیری بر رضایت بخش بودن یا نبودن این عمل جراحی نداشته و این میزان مهارت و تجربه جراح است که تعیین کننده این موضوع می باشد.

با این حال ما توضیحات جامعی در رابطه با این دو روش جراحی بینی در ذیل ارائه نموده ایم:

برای اینکه هر دو روش جراحی بینی قابل انجام باشد، لازم است تا بیمار تحت بیهوشی عمومی قرار بگیرد. بعد از اینکه بیمار بیهوش شد، پزشک برش هایی را در بینی ایجاد می کند. در روش بسته ، برش ها فقط در داخل بینی ایجاد می شوند این در حالی است که در روش باز ، نه تنها برش های داخلی ایجاد می شوند، بلکه یک برش نیز در قسمت کلوملا ایجاد می گردد. کلوملا به ناحیه ای گفته می شود که دو حفره بینی را از هم جدا می کند.

 

 

 

دکتر سعید فرهی از کدام روش جراحی بینی استفاده می کنند؟

پزشک اشراف بیشتری در روش باز بر ساختمان بینی دارد، از همین رو مشاهده مشکلات موجود در ساختار بینی برای او راحت تر بوده و دست او برای اعمال اصلاحات مورد نظر بازتر خواهد بود. دقیقاً به همین دلیل است که دکتر سعید فرهی ، جراح پلاستیک بینی بابل از این روش برای جراحی بینی افراد بهره می گیرند.

نکته ای که باید به آن اشاره کنیم این است که دکتر سعید فرهی ، جراح پلاستیک بینی بابل علاوه بر تسلط بر روش باز ، بر روش بسته نیز کاملاً مسلط بوده و از این روش برای ترمیم های بسیار جزئی بهره می گیرند.

اقدامات قبل و بعد از جراحی پلاستیک بینی

جراح پلاستیک بینی بابل یا جراح پلاستیک هر منطقه دیگری اگر از وجدان کاری بالایی برخوردار باشد به دلیل تاثیر زیادی که رعایت وانجام اقدامات قبل و بعد از جراحی پلاستیک یبنی در نتیجه آن و بهبود سریع تر فرد دارد، تمامی این اقدامات را در جلسه مشاوره قبل از جراحی بینی برای فرد توضیح داده و در مورد اهمیت رعایت آن ها برای او صحبت می کند.

در ادامه برخی از این مراقبت ها را برای تان توضیح خواهیم داد.

 

 

اقدامات قبل از جراحی پلاستیک بینی

 1. بعد از اینکه فرد تصمیم به انجام جراحی بینی گرفت، به عنوان اولین اقدام باید یک جراح پلاستیک بینی خوب را انتخاب کند.
 2. پس از انتخاب کردن جراح پلاستیک بینی تان به مطب ایشان مراجعه نموده، اهداف و انتظارات خود از جراحی بینی را با او در میان بگذارید.
 3. قرار دادن اطلاعات کامل در رابطه با مصرف داروهای خاص، ابتلا به بیماری های مزمن و داشتن حساسیت های دارویی در اختیار جراح بینی الزامی است.
 4. اگر داروهایی مصرف می کنید که منجر به رقیق شدن خون می شوند باید مصرف آن ها را ۲ هفته پیش از جراحی بینی قطع کنید.
 5. مصرف نوشیدنی های حاوی الکل و استعمال دخانیات موجب کاهش اکشیژن خون می شود، مصرف آن ها را به مدت ۲ هفته قبل از جراحی پلاستیک بینی کنار بگذارید.
 6. جراحان پلاستیک بینی برای اینکه جراحی بینی ایمن بوده و بهترین نتایج از آن ها حاصل شود، عکسبرداری ها و آزمایشاتی را برای بیماران تجویز می کنند که انجام آن ها الزامی است.
 7. شب قبل از جراحی بینی دوش گرفته و یک شام سبک میل کنید.

 

جراح پلاستیک بینی بابل

مراقبت های بعد از جراحی پلاستیک بینی

 1. بیماران در صورت نداشتن مشکل خاص و با صلاحدید جراح پلاستیک خود، در همان روز ترخیص می گردند.
 2. به دلیل تغییراتی که در حین جراحی بینی ایجاد شده کمی کبودی و ورم در بینی و صورت افراد بروز می کند که کاملاًعادی است.
 3. سر را با قرار دادن چند بالشت در زیر سر از سطح بدن تان بالاتر نگه دارید.
 4. غذاهای شور و پرادویه را از رژیم غذایی خود حذف نمایید.
 5. از نگه داشتن سر به سمت پایین بپرهیزید، زیرا این کار موجب تشدید ورم بینی می شود.
 6. اجتناب از انجام ورزش ها و فعالیت های سنگین الزامی است.
 7. استفاده از چسب بینی ضروری می باشد. در مدت زمان تعیین شده توسط جراح پلاستیک بینی برای استفاده از چسب بینی ، حتماً بر روی بینی خود چسب بزنید.

دکتر سعید فرهی ، جراح پلاستیک بینی بابل تمامی اقداماتی که فرد باید قبل و بعد از جراحی بینی رعایت کند را به طور کامل به او توضیح خواهد داد.

جراح پلاستیک بینی بابل

 

قیمت جراحی بینی

قیمت جراحی بینی با توجه به مکان قرارگیری مطب و دستمزد دکتر متغیر است و نمی توان یک قیمت ثابت برای عمل بینی گفت ، برای هزینه دقیق تر به مطب مراجعه کنید و بعد از معاینه از هزینه مطلع شوید.

علاوه بر دستمزد دریافتی جراح پلاستیک بینی ، هزینه های بیمارستان نیز در قیمت جراحی بینی تاثیرگذار هستند.

برای ارتباط با دکتر سعید فرهی ، جراح پلاستیک بینی بابل ، می توانید با شماره های موجود در سایت ایشان تماس بگیرید یا به صفحه رسمی اینستاگرام دکتر فرهی مراجعه کنید.

ثبت نام
اطلاع از
guest
0 دیدگاه ها
بازخورد درون خطی
دیدن همه سوالات
Call Now Button