قطعاً انجام جراحی پلاستیک بینی در شهر محل سکونت متقاضی جراحی بینی بسیار راحت تر است؛ افرادی که قصد جراحی بینی شمال و شهر بایل را دارند می توانند به صفحه رسمی اینستاگرام دکتر سعید فرهی ، جراح بینی بابل مراجعه نمایند. ایشان از تجربه و مهارت زیادی در جراحی انواع بینی برخوردار هستند.

به همین دلیل تمامی افراد برای انجام جراحی بینی در ابتدا به دنبال بهترین جراح بینی در شهر خود هستند و در صورتی که پس از مشاهده نمونه کارهای جراح بینی از نتیجه جراحی بینی ها خوششان نیامد به دنبال جراح بینی بهتر در شهر مجاور یا استان محل سکونت خود می گردد.

هدف از انجام جراحی بینی یا رینوپلاستی ، زیبایی فرم بینی یا بهبود مشکلات عملکردی بینی است .

به همین دلیل انتخاب یک جراح بینی ماهر و خوب اهمیت بسیار بالایی دارد .

دلیل اهمیت انتخاب یک جراح بینی خوب در این است که نتیجه جراحی بینی یا رینوپلاستی ارتباط مستقیمی با میزان مهارت جراح بینی دارد .

 

جراحی بینی شمال

جراحی زیبایی بینی

اگر جراحی بینی با هدف بهبود و زیبا تر کردن فرم بینی انجام شود به آن جراحی زیبایی بینی می گویند.

اما برخی از مواقع علاوه بر زیبایی فرم بینی بهبودعملکرد بینی نیز اهمیت بالایی دارد به طور مثال درمان پولیپ بینی یا انحراف بینی جزو جراحی های درمانی بینی می باشند .

در جراحی زیبایی بینی بسیار مهم است که فرم بینی جراحی شده زیبا و متناسب با چهره باشد .

جراح بینی باید به تکنیک های جراحی بینی تسلط کامل داشته باشد تا بتواند بینی را هرچه زیباتر و بهتر فرم دهد.

دکتر سعد فرهی یکی از بهترین جراحان پلاستیک بینی در بابل هستند که مشاهده نمونه کارهای ایشان بهترین اثبات برای میزان مهارت ایشان است .

 

 

جراحی پلاستیک بینی

افرادی که که قصد انجام جراحی پلاستیک بینی را دارند بهتر است علاوه بر انتخاب بهترین جراح بینی در شمال یا نحیه محل سکونت خود درباره جراحی زیبایی بینی نیز اطلاعاتی داشته باشد.

عمل جراحی بینی بر روی دو نوع بینی گوشتی و بینی استخوانی انجام می شود.

بینی استخوانی به بینی گفته می شود که دارای پوست نازک و اسکلت محکم باشد، کسانی که دارای این نوع بینی هستند در جراحی بینی استخوانی می توانند مدل بینی طبیعی ، فانتزی و غیره را انتخاب کنند و بهترین نتیجه را از انجام آن به دست آورند.

بینی گوشتی به بینی گفته می شود که دارای پوست ضخیم و اسکلت ضعیف باشد، همچنین این نوع بینی دارای غدد چربی فراوان می باشد کسانی که دارای این نوع بینی هستند در جراحی بینی گوشتی می توانند مدل بینی طبیعی را انتخاب کنند و بهترین نتیجه را از انجام آن به دست آورند.

 

 

انواع روش های جراحی پلاستیک بینی

جراحی پلاستیک بینی به دو روش جراحی بینی باز و جراحی بینی بسته انجام می شود، به این نکته توجه داشته باشید که انتخاب یکی از این روش ها با توجه به مهارت و تبحر جراح بینی انتخاب می شود.

در جراحی بینی به روش باز یک برش کوچک بر روی کلوملا ایجاد می شود و پس از جدا نمودن پوست از اسکلت بینی تغییرات مورد نیاز بر روی بینی اعمال می شود.

اما در جراحی بینی به روش بسته هیچ برشی بر روی کلوملا ایجاد نمی شود و تمامی برش ها در داخل بینی زده می شود.

 

 

هزینه جراحی بینی شمال

به هیچ عنوان نمی توان گفت در تهران به دلیل اینکه پایتخت ایران است به نسبت شهرهایی چون بابل یا ساری هزینه جراحی بینی بیشتر است .

اصلی ترین عامل تعیین کننده هزینه جراحی بینی ، مبلغی است که جراح بینی دریافت می کند.

بسیاری از جراحان پلاستیک بینی در تهران با جراح پلاستیک بینی بابل مبلغ یکسانی را به عنوان هزینه دریافت می کنند.

بنابراین برای تعیین هزینه در ابتدا باید جراح بینی موردنظر خود را تعیین کنید و سپس از هزینه جراحی بینی مطلع شوید .

جراح بینی دستمزد خود را بر اساس نوع بینی بیمار و میزان پیچیدگی جراحی بینی تعیین می کند و علاوه بر دستمزد جراح بینی ، هزینه های بیمارستان نیز در هزینه جراحی بینی نقش دارد .

بیشترین بخش هزینه جراحی بینی مرتبط با دستمزد جراح بینی است به همین دلیل در ابتدا از مبلغ دریافتی جراح بینی مطلع شوید.

 

 

ثبت نام
اطلاع از
guest
0 دیدگاه ها
بازخورد درون خطی
دیدن همه سوالات
Call Now Button