جراحی بینی در مردان : نتیجه جراحی بینی که دکتر سعید فرهی در انجام آن از تبحر بسیار زیادی برخوردار هستند، برای تمامی متقاضیان این جراحی زیبایی مهم است زیرا نتیجه رینوپلاستی بر روی زیبایی چهره فرد تاثیرگذار است .

بانوان و آقایان با توجه به خواسته و علاقه شخصی خود ، فرم خاصی را برای بینی خود در نظر دارند .

حتی گاهی برخی از متقاضیان جراحی پلاستیک بینی تقاضا دارند فرم بینی پس از جراحی بینی مانند یک بازیگر مشهور باشد .

برخی از افراد نیز عکسی را به جراح بینی می دهند و می خواهند فرم بینی شان مانند عکس ارائه شده باشد .

فرم بینی جراحی شده بستگی به نوع بینی دارند به همین دلیل است که نتیجه جراحی بینی در افراد متفاوت است .

مهم ترین نکته ای که باید در جراحی بینی آقایان و بانوان رعایت شود وجود تفاوت زاویه صورت  است.

 

جراحی بینی در مردان

بهترین شکل بینی برای مردان

زاویه بین لب و بینی در بین افراد متفاوت است و مهم ترین نکته در فرم دهی بینی ایجاد زاویه مناسب بین لب و بینی است .

در آقایان با توجه به ساختار چهره زاویه بین بینی و لب نباید بیش از اندازه باشد زیرا نوک بینی سربالا می شود و بینی شکلی کاملاً فانتزی پیدا می کند.

برای آقایان فرم بینی فانتزی مورد پسند نیست و تمایل دارند بینی به صورت طبیعی جراحی شود.

همچنین با توجه به ساختار چهره مردان  بهتر است پس از جراحی بینی ، فرم بینی کاملاً طبیعی باشد به همین دلیل توصیه می شود آقایان ، جراحی بینی طبیعی انجام دهند .

نکات جراحی بینی در مردان

در سالهای اخیر آقایان از کوچک بودن بیش از حد بینی ، تورفتگی پره های بینی ، قوس دار شدن بینی و غیره شکایاتی داشته اند و اغلب از فرم بینی جراحی شده ناراضی بوده اند.

جراح بینی باید به این نکته توجه داشته باشد که آقایان خواستار حفظ جذبه صورت و بیشتر شدن جذابیت چهره هستند .

بنابراین بینی فانتزی و عروسکی برای ساختار چهره یک مرد مناسب نخواهد بود و با دیگر اجزای چهره تناسب نخواهد داشت.

همانطور که گفته شد بهترین شکل بینی برای مردان با توجه به ساختار استخوانی صورت شان ، فرم بینی طبیعی است.

بینی طبیعی مردانه بیشتر طرفدار دارد و اگر فرم بینی یک مرد ، فانتزی یا عروسکی باشد مورد پسند نخواهد بود .

برای کاهش عوارض عمل بینی در مردان و در کل جراحی بینی ، انتخاب یک جراح بینی خوب و ماهر اهمیت بسیار بالایی دارد .

یک جراح بینی ماهر با معیارهای زیبایی آشنایی دارد و به خوبی می تواند هنر جراحی بینی خود را با استاندارد های زیبایی تلفیق کند تا در نتیجه ، بینی فرم بسیار زیبا و متناسب با اجزای چهره داشته باشد .

انواع روش های جراحی بینی

پزشکان برای جراحی کردن بینی بیماران خود از دو روش جراحی بینی باز و جراحی بینی بسته بهره می گیرند.

بسیاری از بیمارانی که به این موضوع آگاه می باشند، حساسیت زیادی برای تحقیق بر سر این موضوع که کدام روش جراحی بهتر است صرف می نمایند. باید بگوییم که روش جراحی بینی ، تاثیری بر رضایت بخش بودن یا نبودن این عمل جراحی نداشته و این میزان مهارت و تجربه جراح است که تعیین کننده این موضوع می باشد.

با این حال ما توضیحات جامعی در رابطه با این دو روش جراحی بینی در ذیل ارائه نموده ایم:

برای اینکه هر دو روش جراحی بینی قابل انجام باشد، لازم است تا بیمار تحت بیهوشی عمومی قرار بگیرد. بعد از اینکه بیمار بیهوش شد، پزشک برش هایی را در بینی ایجاد می کند. در روش بسته ، برش ها فقط در داخل بینی ایجاد می شوند این در حالی است که در روش باز ، نه تنها برش های داخلی ایجاد می شوند، بلکه یک برش نیز در قسمت کلوملا ایجاد می گردد. کلوملا به ناحیه ای گفته می شود که دو حفره بینی را از هم جدا می کند.

دکتر سعید فرهی از کدام روش جراحی بینی استفاده می کنند؟

پزشک اشراف بیشتری در روش باز بر ساختمان بینی دارد، از همین رو مشاهده مشکلات موجود در ساختار بینی برای او راحت تر بوده و دست او برای اعمال اصلاحات مورد نظر بازتر خواهد بود. دقیقاً به همین دلیل است که دکتر سعید فرهی ، جراح پلاستیک بینی بابل از این روش برای جراحی بینی افراد بهره می گیرند.

نکته ای که باید به آن اشاره کنیم این است که دکتر سعید فرهی ، جراح پلاستیک بینی بابل علاوه بر تسلط بر روش باز ، بر روش بسته نیز کاملاً مسلط بوده و از این روش برای ترمیم های بسیار جزئی بهره می گیرند.

 

 

مراقبت های بعد از جراحی بینی در مردان

در ذیل به تعدادی از نکات مهمی که باید بعد از جراحی بینی رعایت شود اشاره کرده ایم:

فین کردن بعد از جراحی بینی

بیشتر پزشکان توصیه می کنند حداقل برای سه هفته از فین کردن خودداری کنید. فین کردن می تواند باعث خونریزی شده و ریکاوری را کند نماید. بهترین گزینه، سوال کردن از جراح در خصوص زمان مناسب برای این کار می باشد چون بینی هر فرد منحصر بفرد بوده و بهبود شما می تواند کندتر یا سریع تر از سطح نرمال باشد.

عینک زدن بعد از جراحی بینی

زمان انتظار مورد نیاز برای عینک زدن، ۶ هفته می باشد. گاهی بنا به صلاحدید جراح، اندکی زمان طولانی تر مورد نیاز است چون عینک به طور کامل بر روی استخوان های بینی شما فشار وارد می کند. بعد از جراحی، بینی شما نرم می شود و هرگونه فشاری می تواند بر روی روند بهبود تاثیر بگذارد. شما می توانید بعد از جراحی، بدون هیچ محدودیتی از لنز استفاده کنید.

تمیز کردن بینی بعد از جراحی

حداقل یک روز بعد از رینوپلاستی می توانید از پراکسید هیدروژن برای تمیز کردن داخل سوراخ های بینی استفاده کنید. باید مراقب باشید. همچنین باید پر اکسید را قبل از استفاده با آب رقیق کنید. برای تمیز کردن مخاط سفت شده در اطراف بینی، می توانید از حوله نرم برای تمیز کردن آن استفاده کنید. استفاده از آب گرم برای مرطوب کردن آن، بهتر از آب سرد می باشد چون سرما می تواند باعث افزایش تجمع پلاکت ها شده و گاهی منجر به خونریزی می شود.

پزشک معمولاً به بیماران خود توصیه می کند تا بینی را با محلول سالین شستشو دهند. برای این روند کیت های مخصوصی وجود دارد. محلول سالین برای جلوگیری از عفونت استفاده می شود. همچنین پزشکان، پمادهای آنتی بیوتیک را به منظور جلوگیری از عفونت برای بیماران توصیه می کند. شما می توانید برای به حداقل رساندن کبودی و تورم، بعد از یک هفته از کمپرس سرد استفاده کنید. به خاطر داشته باشید که همیشه باید در خصوص اجرای این روندها با جراح مشورت کنید.

 

 

ثبت نام
اطلاع از
guest
0 دیدگاه ها
بازخورد درون خطی
دیدن همه سوالات
Call Now Button