جراحی بینی در مازندران

کسانی که در استان مازندران زندگی می کنند و قصد انجام جراحی بینی در مازندران را دارند سوالاتی از قبیل : بهترین جراح بینی در مازندران کیست ؟

چگونه می توان بهترین جراح بینی گوشتی در مازندران را انتخاب کرد؟

بهترین دکتر جراح بینی در بابل کیست و غیره.

از آنجا که جراحی زیبایی بینی یک عمل اورژانسی محسوب نمی شود پس فرد زمان کافی برای تحقیق و انتخاب یک جراح بینی خوب را دارد.

برای این که یک جراح بینی خوب و با تجربه در استان مازندران و شهرهای آن انتخاب کنید می توانید به مقالاتی که درباره جراح بینی تهیه شده و در وب سایت موجود است مراجعه کنید.

 

جراحی بینی در مازندران

 

عمل جراحی بینی

افراد متقاضی برای جراحی بینی در مازندران یا سایر شهرها بعد از انتخاب یک جراح بینی خوب باید درباره عمل جراحی بینی نیز اطلاعاتی داشته باشند.

جراحی پلاستیک بینی بر روی دو نوع بینی گوشتی و بینی استخوانی انجام می شود.

بینی استخوانی به بینی گفته می شود که دارای پوست نازک و اسکلت و غضروف محکم باشد، افرادی که دارای این نوع بینی هستند در جراحی بینی استخوانی می توانند مدل بینی طبیعی ، فانتزی و غیره را انتخاب کنند و نتیجه ایده آلی را از انجام آن به دست آورند.

اما بینی گوشتی به بینی گفته می شود که پوست ضخیم و اسکلت ضعیف داشته باشد، همچنین از دیگر مشخصات این بینی می توان به نوک گرد و غدد چربی فراوان در اطراف سوراخ های بینی می باشد، افرادی که دارای این نوع بینی هستند به آن ها توصیه می شود برای به دست آوردن نتیجه ایده آل مدل بینی طبیعی را انتخاب کنند.

 

جراحی بینی در مازندران

 

اقدامات قبل از جراحی بینی

  1. بیمار باید آزمایشاتی را که بهترین جراح بینی تجویز نموده است انجام دهد.
  2. به مدت دو هفته قبل و بعد از جراحی بینی از مصرف داروهای رقیق کننده خون همچون وارفارین و آسپرین ، الکل و دخانیات استفاده نکند.
  3. حتما ناشتا برای جراحی زیبایی بینی مراجعه نمایند.

مراقبت های بعد از جراحی بینی

  1. داروهایی را که جراح بینی تجویز نموده است به طور کامل استفاده کنید.
  2. از رفتن به مکان های شلوغ که امکان برخورد ضربه با بینی وجود دارد جدا خودداری کنید.
  3. از خوردن غذاهای سفت که نیاز به جویدن زیاد دارد پرهیز کنید.
  4. برای کاهش تورم و کبودی از کمپرس یخ استفاده کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره مراقبت های قبل و بعد از جراحی بینی می توانید به مقالات جامعی که در وب سایت وجود دارد مراجعه کنید.

ثبت نام
اطلاع از
guest
0 دیدگاه ها
بازخورد درون خطی
دیدن همه سوالات
Call Now Button