جراحی بینی در زنان

جراحی بینی در زنان کمی متفاوت تر از جراحی بینی مردان است البته منظور از تفاوت روش جراحی بینی نیست بلکه فرم نهایی بینی است .

به طور معمول اکثریت بانوان تمایل به بینی فانتزی یا عروسکی دارند زیرا تعریف زیبایی از نظر آن ها برای بینی این گونه است که کوچک و تراشیده شده باشد .

تکنیک جراحی بینی در همه افراد یکسان است و جراح بینی با توجه به صلاح خود ، بینی را به روش باز یا به روش بسته جراحی می کند.

البته در برخی از مواقع به دلیل شرایط خاص بیمار امکان دارد برای فرم دهی بهتر بینی از تکنیک های خاص استفاده شود ولی روش انجام جراحی بینی در تمام افراد یکسان است .

فرم بینی به ساختار بینی بستگی دارد به همین دلیل است که نتیجه جراحی بینی هیچ گاه یکسان نمی شود .

علاوه بر نوع بینی ، نظر بیمار نیز در فرم دهی بینی دخیل است .

جراح بینی در جراحی بینی بانوانی که خواستار بینی فانتزی هستند سعی می کند تا با توجه به ساختار بینی بهترین فرم فانتزی را برای بینی ایجاد کند.

 

جراحی بینی در زنان

هدف جراحی بینی

هدف از انجام جراحی بینی رفع مشکلات ظاهری یا مشکلات عملکردی بینی است .

زیباتر شدن بینی از نظر هر فردی متفاوت است برخی از افراد معتقد هستند بین فانتزی زیبا است و افراد دیگری معتقد هستند که بینی طبیعی زیباتر است .

در جراحی بینی طبیعی ، جراح بینی سعی می کند تا بینی را به طبیعی ترین شکل ممکن جراحی کند و فرم بینی خیلی تراشیده شده و دارای ظرافت نیست اما جراحی بینی فانتزی کاملاً برعکس است و پس از رینوپلاستی ، بینی کاملاً تراشیده است و به راحتی می توان تشخیص داد بینی جراحی شده است .

بینی فانتزی یا عروسکی اگر بیش از حد کوچک  شود و در اعمال تغییرات افراط شود دیگر زیبا نخواهد بود و فرم بینی کاملاً غیر طبیعی می شود .

بنابراین هنگام فرم دهی بینی حتماً با جراح بینی مشورت کنید تا بهترین فرم برای بینی با توجه به ساختار بینی انتخاب شود .

جراح بینی

به دلیل حساسیت بیش از اندازه  بانوان در ارتباط با فرم بینی ، بهتر است که در انتخاب جراح بینی دقت بیشتری داشته باشند .

اگر بانوان از فرم بینی جراحی شده ناراضی باشند تاثیرات منفی آن را در روحیه شان مشاهده خواهید کرد.

به همین دلیل برای انجام جراحی بینی در زنان ، یک جراح بینی خوب و ماهر را انتخاب کنید.

 

برای انتخاب بهترین جراح بینی باید ابتدا از وجود ویژگی های ذیل در او اطمینان حاصل کنید:

  • یک جراح بینی خوب با وجدان بوده و تنها در صورتی این جراحی زیبایی را برای افراد انجام می دهد که از مطلوب بودن و همچنین بی عارضه بودن نتایج برای آن ها اطمینان داشته و تنها به منافع مالی خود فکر نمی کنند.
  • بهترین جراحان بینی کاملاً بر این موضوع واقف می باشند که جراحی بینی در صورتی به ایمن ترین شکل ممکن انجام می شود که فرد به بیماری های روحی و جسمی مزمن مبتلا نباشد. لذا قبل از جراحی زمان لازم را برای اطمینان از این موضوع صرف نموده، از بیماران خود در رابطه با ابتلای آن ها به اینگونه بیماری ها سوال کرده و آزمایشات لازم را برای آن ها تجویز می نمایند.
  • کاملاً بر اصول ریاضی و زیبایی شناسی اشراف داشته و علاوه بر آن از قدرت تصور بالایی نیز برخوردار می باشند به همین دلیل قادر به انتخاب بهترین فرم بینی که با صورت افراد در تناسب باشد هستند.
  • قبل از جراحی از فرد در رابطه با انتظاراتی که از عمل بینی دارند سوال پرسیده و تا جای امکان سعی می کنند که نظر بیمار را در فرم دهی بینی اعمال کنند.
  • برخورد بسیار خوبی با بیماران خود داشته، استرس آن ها قبل از جراحی را به خوبی درک کرده و با صبوری به سوالات شان پاسخ می دهند.

 

 

نحوه انتخاب بهترین جراح برای جراحی بینی در زنان

  • برای انتخاب بهترین جراح بینی مازندران یا هر شهر دیگری، فرد ابتدا باید اقدام به تهیه یک لیست جامع از اسامی جراحان بینی خوب شهر خود نمایند؛ برای جمع آوری اسامی این پزشکان می توانید در شبکه های اجتماعی یا گوگل جستجو نموده و از آشنایان خود سوال کنید.
  • به صورت حضوری به مطب جراحان بینی مراجعه نموده، با آن ها صحبت کرده و در صورت حضور بیماران قبلی در مطب، از آن ها در رابطه با میزان رضایت شان از عملکرد جراح بینی سوال بپرسید.
  • نمونه کارهای جراح را با مراجعه به صفحه رسمی اینستاگرام او مشاهده نمایید.
ثبت نام
اطلاع از
guest
0 دیدگاه ها
بازخورد درون خطی
دیدن همه سوالات
Call Now Button