عمل کردن بینی

بهترین روشی که برای رفع مشکلات ظاهری و عملکردی بینی وجود دارد ، عمل کردن بینی است و مزیت این روش ماندگاری نتیجه حاصل از آن است .

با انجام جراحی پلاستیک بینی یا رینوپلاستی می توان مشکلات فرم بینی و عملکرد بینی را رفع کرد.

در جوامع امروزی بیشتر افراد به منظور زیباتر کردن فرم بینی اقدام به جراحی بینی می کنند زیرا بهترین روش برای فرم دهی بینی با نتیجه ماندگار ، انجام جراحی زیبایی بینی است .

برای بهبود عملکرد بینی می توان از روش های دیگری چون جراحی آندوسکوپی بینی ، مصرف  دارو یا روش های بسیار دیگری استفاده کرد ولی فرم دهی بینی تنها  با انجام جراحی بینی امکانپذیر است .

در اصل جراحی درمانی بینی هنگامی انجام می شود که بیماری به مرحله بدخیم رسیده باشد یا تنها راه درمان انجام جراحی بینی باشد .

عمل کردن بینی

فرم بینی جراحی شده

نتیجه حاصل از جراحی بینی از مهم ترین دغدغه افرادی است که اقدام به رینوپلاستی می کنند .

متقاضیان باید درک درستی نسبت به نتیجه عمل کردن بینی داشته باشند و بدانند بینی ای زیبا است که دارای استاندارهای جهانی باشد.

مهم ترین اصل که تاثیر بسزایی در افزایش زیبایی چهره دارد ، رعایت تناسب بین بینی و دیگر اجزای چهره است .

انتخاب یک جراح بینی ماهر می تواند بهترین تضمین برای زیبا شدن فرم بینی باشد .

بعد از عمل کردن بینی

بعد از اتمام جراحی بینی بسیار مهم است که بیمار نکات مراقبتی را رعایت کند.

 برخی از بیماران به دلیل ناآگاهی از عوارض رعایت نکردن نکات مراقبتی ، نسبت به گفته های جراح بینی بی اعتنا هستند و تلاشی در راستای رعایت کامل نکات مراقبتی ندارند.

بهتر است تمام نکات مراقبتی را از جراح زیبایی بینی خود جویا شوید زیرا مراقبت های بعد از جراحی بینی در هر فردی دوره متفاوتی دارد .

به طور معمول طول دوره نقاهت در افرادی که بینی گوشتی دارند کمی طولانی تر از افرادی است که بینی استخوانی دارند .

هزینه جراحی کردن بینی

جراحی بینی توسط جراح بینی انجام می شود به همین دلیل باید مشخص شود که جراح بینی چه مبلغی را  به عنوان دستمزد دریافت می کند.

دستمزدی که جراحان بینی دریافت می کنند با یکدیگر تفاوت دارد به همین دلیل هزینه را تنها از جراح بینی موردنظرتان جویا شوید .

علاوه بر دستمزدی که جراح بینی به دلیل انجام رینوپلاستی دریافت می کند ، هزینه های بیمارستان نیز بخشی از هزینه رینوپلاستی هستند .

پاسخ بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • پانزده + 19 =