عمل جراحی زیبایی بینی

عمل جراحی زیبایی بینی یا رینوپلاستی یکی از پرطرفدارترین جراحی های زیبایی در جهان می باشد که بر روی دو نوع بینی استخوانی و گوشتی انجام می شود.

افرادی که قصد انجام جراحی پلاستیک بینی را دارند بهتر است برای جراحی به بهترین جراح بینی مراجعه کنند تا نتیجه ایده آلی را به دست آورند.

بینی استخوانی

بینی استخوانی به بینی گفته می شود که دارای پوست نازک و اسکلت محکم باشد، افرادی که دارای این نوع بینی هستند در عمل زیبایی بینی استخوانی می توانند مدل بینی فانتزی ، طبیعی و غیره را انتخاب کنند و بهترین نتیجه را به دست آورند.

 

عمل جراحی زیبایی بینی

 

بینی گوشتی

بینی گوشتی به بینی گفته می شود که دارای پوست ضخیم و اسکلت ضعیف باشد، کسانی که دارای این نوع بینی هستند بهترین جراح بینی به آن ها توصیه می کند در عمل زیبایی بینی گوشتی مدل بینی طبیعی را انتخاب کنند تا نتیجه ایده آلی را به دست آورند.

انواع روش های عمل جراحی زیبایی بینی

برای جراحی پلاستیک بینی ، جراح بینی با توجه به مهارت و تجربه خود یکی از روش های جراحی بینی باز یا جراحی بینی بسته را انتخاب می کند.

در جراحی بینی به روش باز ، جراح بینی خوب یک برش کوچک بر روی کلوملا ایجاد می کند و پس از جدا کردن پوست از اسکلت بینی تغییرات مورد نیاز را بر روی بینی اعمال می کند، در این رشو جراح بینی دید بهتری برای اعمال تغییرات بر روی بینی دارد.

اما در جراحی بینی به روش بسته هیچ برشی بر روی کلوملا ایجاد نمی شود و تمامی برش ها در داخل بینی زده می شود.

عمل زیبایی بینی مردان

باید بگوییم که آقایانی که قصد انجام جراحی زیبایی بینی را دارند بهتر است به جراح بینی مراجعه کنند که تجربه کافی در جراحی بینی آقایان را داشته باشد.

در عمل زیبایی بینی مردان ، بینی نباید بیش از اندازه کوچک و سربالا شود و باید حالت مردانه خود را حفظ کند.

عوارض جراحی زیبایی بینی چیست؟

بسیاری از افراد پیش از اقدام به جراحی زیبایی بینی درباره عوارض آن سوال می کنند که باید بگوییم اگر به بهترین جراح بینی مراجعه کنند و مراقبت های قبل و بعد از آن را رعایت نماید دچار عارضه ای نخواهند شد.

تنها عیب جراحی زیبایی بینی تورم ، کبودی ، آبریزش و گرفتگی بینی می باشد که امری طبیعی بوده و به مرور زمان رفع می شود و جای نگرانی وجود ندارد.

 

دکتر سعید فرهی
جراح و متخصص گوش ، گلو و بینی ، فک و صورت
جراحی پلاستیک بینی

 

پاسخ بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • بیست − 19 =