جوانسازی پوست

به مرور زمان و با افزایش سن ، پوست افتادگی پیدا می کند و ظاهر افراد را پیر نشان می دهد ، قرار گرفتن مستقیم در تابش نور آفتاب و استفاده از سیگار و دخانیات ، باعث تسریع در روند پیری می شود ، در چنین مواردی افرادی که دوست دارند شادابی سابق پوست خود را به دست آورند یا از چین و چروک و مشکلات پوست راحت شوند به روش های جوانسازی پوست علاقه نشان می دهند .

جوانسازی پوست روش هایی به صورت جراحی و بدون نیاز به جراحی ، به متقاضیان ارائه می دهد و افراد با توجه به مشکلی که می خواهند در پوست شان رفع شود یکی از روش ها را انتخاب می کنند.

روش های غیر جراحی مانند لیزر ، تزریق ژل ، میکرودرم ابریژن ، مزوتراپی و غیره.

برخلاف باور خیلی از عموم که جوانسازی را مختص خانم ها می دانند ، عمل های زیبایی و جوان سازی پوست صورت آقایان نیز امروزه طرفداران خود را دارد.

 

جوانسازی پوست

 

جوانسازی پوست :

برای مردان امروزی زیبایی و داشتن ظاهری جذاب مهم است و به پوست خود و زیبایی اهمیت می دهند ، هر چند بین معیارهای زیبایی خانم ها و آقایان تفاوت هایی وجود دارد و با توجه به معیار فردی هرکسی جوانسازی و زیباسازی پوست را انجام می دهند.

جوانسازی پوست صورت با دستگاه rf به علت اینکه نیازی به جراحی ندارد مورد توجه خیلی از افراد است و چون با انرژی نوری کار نمی کند و در اصل روش لیزر درمانی نیست برای پوست حتی پوست های حساس عوارضی نداشته و بی خطر است و برای افرادی که فکر می کنند لیزر عوارض دارد و از آن دوری می کنند مفید و کارآمد خواهد بود.

لیزر درمانی در حال حاضر در بیشتر عمل های زیبایی حضور دارد و به علت راحتی انجام آن برای رفع خطوط دور چشم و لب و موارد دیگر ، کاربرد دارد.

پاسخ بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • دوازده + 11 =