جراح پلاستیک بینی بابل

جراح پلاستیک بینی بابل : با توجه به افزایش میل به زیبایی بیشتر ، جراحی زیبایی بینی گسترش پیدا کرده و افراد مایل هستند جراحی بینی را توسط بهترین جراح بینی انجام دهند و نگران نتیجه عمل زیبایی بینی نباشند.

به طور مثال برای ساکنین بابل و شهرهای حومه آن مهم است که بدانند جراح پلاستیک بینی بابل یا بهترین جراح پلاستیک بینی در بابل کیست و توسط آن دکتر عمل زیبایی بینی را انجام دهند.

بینی مرکز صورت است و زیبایی آن تاثیر بسزایی در زیبایی کل صورت دارد به همین دلیل توصیه می شود عمل بینی را به دست هر دکتری نسپارید و از سابقه و مهارت دکتر حتما اطلاعاتی داشته باشید.

دکتر سعید فرهی با سابقه خوب و مهارت کافی از بهترین جراحان پلاستیک بینی بابل می باشند و برای مشاهده نمونه کارها به گالری تصاویر در سایت یا اینستاگرام ایشان مراجعه کنید.

جراح پلاستیک بینی بابل

خصوصیات بهترین جراح پلاستیک بینی

  • سلامت فرد را اولویت کار خود قرار دهد.
  • توانایی انجام انواع جراحی بینی را روی بینی های مختلف با ایرادات مختلف داشته باشد.
  • با صبر و حوصله باشد و به خواسته بیمار از انجام جراحی بینی توجه نماید و با توجه به نوع و ساختمان بینی دیدگاه کلی از نتیجه جراحی بینی به فرد بدهد تا بر اساس آن بتواند برای جراحی زیبایی بینی تصمیم گیری نماید.
  • بهترین جراح بینی گوشتی یا بهترین جراح بینی استخوانی ، باید مهارت کافی داشته باشد و بداند برای بینی گوشتی و طبیعی نتایج یکسان نخواهد بود.
  • با علم زیبایی شناسی آشنا باشد و با تلفیق آن با علم پزشکی بتواند بینی را متناسب با چهره فرد ایجاد نماید.

جراح پلاستیک بینی بابل

اهمیت انتخاب بهترین جراح پلاستیک بینی

جراحی پلاستیک بینی شامل تمامی جراحی های مرتبط با بینی می شود و یک جراح پلاستیک بینی می تواند تمام جراحی های مرتبط با بینی اعم از جراحی های زیبایی و درمانی را انجام دهد .

هدف از انجام جراحی پلاستیک بینی اصلاح مشکلات ظاهری بینی یا بهبود اختلالات عملکردی بینی است به همین دلیل بسیار مهم است که یک جراح پلاستیک بینی ماهر را انتخاب کنید.

در جراحی های زیبایی بینی ، برای تمامی متقاضیان مهم است که بینی پس از رینوپلاستی فرم زیبایی داشته باشد به همین دلیل جراح بینی باید بتواند به خوبی بینی را فرم دهد .

در فرم دهی بینی ایجاد زاوایای مناسب برای بینی حائز اهمیت است زیرا رعایت زاوایا  ، باعث زیبایی فرم بینی و در نهایت زیبایی چهره می شود.

در جراحی های درمانی بینی نیز بسیار مهم است که مشکل مورد نظر به طور کامل بر طرف شود و بیمار پس از رینوپلاستی دیگر اختلالی در عملکرد بینی نداشته باشد .

همچنین یک جراح پلاستیک بینی می تواند پس از انجام جراحی درمانی بینی ، فرم بینی را نیز اصلاح نماید به همین دلیل می توان جراحی درمانی بینی و جراحی زیبایی بینی را به طور همزمان انجام داد .

جراح پلاستیک بینی بابل

قیمت جراحی بینی

قیمت جراحی بینی با توجه به مکان قرارگیری مطب و دستمزد دکتر متغیر است و نمی توان یک قیمت ثابت برای عمل بینی گفت ، برای هزینه دقیق تر به مطب مراجعه کنید و بعد از معاینه از هزینه مطلع شوید.

دکتر سعید فرهی
جراح و متخصص گوش ، گلو و بینی ، فک و صورت
جراحی زیبایی بینی

درباره drfarahiadmin

پاسخ بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • دوازده + هشت =