جراح پلاستیک بینی بابل

جراح پلاستیک بینی بابل : با توجه به افزایش میل به زیبایی بیشتر ، جراحی زیبایی بینی گسترش پیدا کرده و افراد مایل هستند جراحی بینی را توسط بهترین جراح بینی انجام دهند و نگران نتیجه عمل زیبایی بینی نباشند.

به طور مثال برای ساکنین بابل و شهرهای حومه آن مهم است که بدانند جراح پلاستیک بینی بابل یا بهترین جراح پلاستیک بینی در بابل کیست و توسط آن دکتر عمل زیبایی بینی را انجام دهند.

بینی مرکز صورت است و زیبایی آن تاثیر بسزایی در زیبایی کل صورت دارد به همین دلیل توصیه می شود عمل بینی را به دست هر دکتری نسپارید و از سابقه و مهارت دکتر حتما اطلاعاتی داشته باشید.

دکتر سعید فرهی با سابقه خوب و مهارت کافی از بهترین جراحان پلاستیک بینی بابل می باشند و برای مشاهده نمونه کارها به گالری تصاویر در سایت یا اینستاگرام ایشان مراجعه کنید.

جراح پلاستیک بینی بابل

خصوصیات بهترین جراح پلاستیک بینی

  • سلامت فرد را اولویت کار خود قرار دهد.
  • توانایی انجام انواع جراحی بینی را روی بینی های مختلف با ایرادات مختلف داشته باشد.
  • با صبر و حوصله باشد و به خواسته بیمار از انجام جراحی بینی توجه نماید و با توجه به نوع و ساختمان بینی دیدگاه کلی از نتیجه جراحی بینی به فرد بدهد تا بر اساس آن بتواند برای جراحی زیبایی بینی تصمیم گیری نماید.
  • بهترین جراح بینی گوشتی یا بهترین جراح بینی استخوانی ، باید مهارت کافی داشته باشد و بداند برای بینی گوشتی و طبیعی نتایج یکسان نخواهد بود.
  • با علم زیبایی شناسی آشنا باشد و با تلفیق آن با علم پزشکی بتواند بینی را متناسب با چهره فرد ایجاد نماید.

قیمت جراحی بینی

قیمت جراحی با توجه به مکان قرارگیری مطب و دستمزد دکتر متغیر است و نمی توان یک قیمت ثابت برای عمل بینی گفت ، برای هزینه دقیق تر به مطب مراجعه کنید و بعد از معاینه از هزینه مطلع شوید.

دکتر سعید فرهی
جراح و متخصص گوش ، گلو و بینی ، فک و صورت
جراحی زیبایی بینی

درباره drfarahiadmin

پاسخ بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • 9 + 14 =