جراح پلاستیک بینی بابل

جراح پلاستیک بینی بابل : با توجه به افزایش میل به زیبایی بیشتر ، جراحی زیبایی بینی گسترش پیدا کرده و افراد مایل هستند جراحی بینی را توسط بهترین جراح بینی انجام دهند و نگران نتیجه عمل زیبایی بینی نباشند.

به طور مثال برای ساکنین بابل و شهرهای حومه آن مهم است که بدانند جراح پلاستیک بینی بابل یا بهترین جراح پلاستیک بینی در بابل کیست و توسط آن دکتر عمل زیبایی بینی را انجام دهند.

بینی مرکز صورت است و زیبایی آن تاثیر بسزایی در زیبایی کل صورت دارد به همین دلیل توصیه می شود عمل بینی را به دست هر دکتری نسپارید و از سابقه و مهارت دکتر حتما اطلاعاتی داشته باشید.

دکتر سعید فرهی با سابقه خوب و مهارت کافی از بهترین جراحان پلاستیک بینی بابل می باشند و برای مشاهده نمونه کارها به گالری تصاویر در سایت یا اینستاگرام ایشان مراجعه کنید.

جراح پلاستیک بینی بابل

خصوصیات بهترین جراح پلاستیک بینی

  • سلامت فرد را اولویت کار خود قرار دهد.
  • توانایی انجام انواع جراحی بینی را روی بینی های مختلف با ایرادات مختلف داشته باشد.
  • با صبر و حوصله باشد و به خواسته بیمار از انجام جراحی بینی توجه نماید و با توجه به نوع و ساختمان بینی دیدگاه کلی از نتیجه جراحی بینی به فرد بدهد تا بر اساس آن بتواند برای جراحی زیبایی بینی تصمیم گیری نماید.
  • بهترین جراح بینی گوشتی یا بهترین جراح بینی استخوانی ، باید مهارت کافی داشته باشد و بداند برای بینی گوشتی و طبیعی نتایج یکسان نخواهد بود.
  • با علم زیبایی شناسی آشنا باشد و با تلفیق آن با علم پزشکی بتواند بینی را متناسب با چهره فرد ایجاد نماید.

جراح پلاستیک بینی بابل

اهمیت انتخاب بهترین جراح پلاستیک بینی

جراحی پلاستیک بینی شامل تمامی جراحی های مرتبط با بینی می شود و یک جراح پلاستیک بینی می تواند تمام جراحی های مرتبط با بینی اعم از جراحی های زیبایی و درمانی را انجام دهد .

هدف از انجام جراحی پلاستیک بینی اصلاح مشکلات ظاهری بینی یا بهبود اختلالات عملکردی بینی است به همین دلیل بسیار مهم است که یک جراح پلاستیک بینی ماهر را انتخاب کنید.

در جراحی های زیبایی بینی ، برای تمامی متقاضیان مهم است که بینی پس از رینوپلاستی فرم زیبایی داشته باشد به همین دلیل جراح بینی باید بتواند به خوبی بینی را فرم دهد .

در فرم دهی بینی ایجاد زاوایای مناسب برای بینی حائز اهمیت است زیرا رعایت زاوایا  ، باعث زیبایی فرم بینی و در نهایت زیبایی چهره می شود.

در جراحی های درمانی بینی نیز بسیار مهم است که مشکل مورد نظر به طور کامل بر طرف شود و بیمار پس از رینوپلاستی دیگر اختلالی در عملکرد بینی نداشته باشد .

همچنین یک جراح پلاستیک بینی می تواند پس از انجام جراحی درمانی بینی ، فرم بینی را نیز اصلاح نماید به همین دلیل می توان جراحی درمانی بینی و جراحی زیبایی بینی را به طور همزمان انجام داد .

جراح پلاستیک بینی بابل

جراحی پلاستیک بینی

جراحی پلاستیک بینی یا رینوپلاستی با اهداف متفاوتی انجام می شود تا در نهایت بینی هیچ گونه مشکلی نداشته باشد .

مشکلات بینی در هر فردی متفاوت است .

گاهی افراد برای رفع مشکلات ظاهری بینی اقدام به رینوپلاستی می کنند .

گاهی نیز برای رفع مشکلات و اختلالات عملکرد بینی اقدام به رینوپلاستی می کنند.

گاهی اوقات نیز افراد به دلیل برطرف کردن مشکلاتی که حاصل رینوپلاستی ناموفق قبلی بوده ، اقدام به رینوپلاستی می کنند.

بنابراین جراح پلاستیک بینی توانایی و قابلیت رفع تمامی مشکلات بینی را دارند .

بنابراین جراحی پلاستیک بینی شامل جراحی زیبایی بینی ، جراحی درمانی بینی و جراحی ترمیمی بینی می شود .

هر فردی با هر هدفی که اقدام به رینوپلاستی می کند توقع دارد که نتیجه ایده آلی کسب کند و بینی پس از جراحی هیچ گونه مشکلی نداشته باشد .

نتیجه حاصل از جراحی پلاستیک بینی برای تمامی افراد مهم است زیرا فرم بینی تاثیر بسزایی در زیبایی چهره دارد .

جراح پلاستیک بینی برای فرم دهی بینی باید با آناتومی چهره ، استانداردهای زیبایی و هنر ریاضی آشنا باشد تا بتواند بهترین فرم را برای بینی بیمار ایجاد کند.

زاوایای مناسب بین لب و بینی ، پیشانی و بینی است که منجربه زیبا شدن فرم بینی می شود ، به همین دلیل جراح بینی باید به خوبی با آناتومی چهره و استانداردهای زیبایی آشنایی داشته باشد .

جراح پلاستیک بینی بابل

عوارض جراحی پلاستیک بینی

عوارض جراحی پلاستیک بینی ، مهم ترین دلیل برای سرکوب کردن میل به جراحی پلاستیک بینی است .

بسیاری از افراد تمایل دارند اقدام به جراحی بینی نمایند و با اصلاح فرم بینی ، زیبایی چهره را افزایش دهند ولی به دلیل ترس از عوارض جراحی بینی اقدامی در جهت انجام رینوپلاستی انجام نمی دهند .

هر جراحی می تواند عوارضی را به دنبال داشته باشد ولی نکته مهمی که وجود دارد میزان مهارت جراح و رعایت نکات مراقبتی است .

جراحی پلاستیک بینی نیز از این قاعده مستثنا نیست ، عدم انتخاب جراح پلاستیک بینی خوب  و عدم رعایت نکات مراقبتی باعث می شود بیماران دچار عوارض جراحی بینی شوند  .

اگر می خواهید دچار عوارض جراحی پلاستیک بینی نشوید در ابتدا باید یک جراح پلاستیک بینی ماهر را انتخاب کنید و سپس نکات مراقبتی قبل از جراحی بینی و بعد از جراحی بینی را به خوبی رعایت کنید .

اگر در انتخاب جراح بینی دقت کنید و جراح بینی ماهری را انتخاب کنید احتمال دچار شدن به عوارض جراحی بینی مانند مشکلات تنفسی ، خونریزی و نپسندیدن فرم بینی به کمترین میزان ممکن می رسد .

دکتر سعید فرهی ، جراح پلاستیک بینی بابل ، با توجه به مهارت و تجربه ای که دارند تمامی جراحی های مرتبط با بینی را انجام می دهند و رضایت بیماران ایشان مهم ترین دلیل برای اثبات مهارتشان است .

قیمت جراحی بینی

قیمت جراحی بینی با توجه به مکان قرارگیری مطب و دستمزد دکتر متغیر است و نمی توان یک قیمت ثابت برای عمل بینی گفت ، برای هزینه دقیق تر به مطب مراجعه کنید و بعد از معاینه از هزینه مطلع شوید.

علاوه بر دستمزد دریافتی جراح پلاستیک بینی ، هزینه های بیمارستان نیز در قیمت جراحی بینی تاثیرگذار هستند.

برای ارتباط با دکتر سعید فرهی ، جراح پلاستیک بینی بابل ، می توانید با شماره های موجود در سایت ایشان تماس بگیرید یا به صفحه رسمی اینستاگرام دکتر فرهی مراجعه کنید.

دکتر سعید فرهی
جراح و متخصص گوش ، گلو و بینی ، فک و صورت
جراحی زیبایی بینی

پاسخ بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • 19 + 20 =