جراح زیبایی بینی

حفظ عملکرد بینی و زیبایی فرم بینی پس از عمل بینی از موارد بسیار مهم است و هر دو مورد گفته شده ارتباط مستقیم با مهارت جراح زیبایی بینی دارند.

بنابراین برای کسب نتیجه رضایت بخش از جراحی پلاستیک بینی یا رینوپلاستی نیاز است که متقاضیان جراحی بینی یک جراح بینی خوب و ماهر را انتخاب کنند.

انتخاب جراح بینی راه های بسیار متفاوتی دارد و افراد می توانند درباره ی نحوه انتخاب جراح بینی تحقیقات لازم را انجام دهند تا یکی از بهترین ها را انتخاب کنند.

از عوارض عدم انتخاب یک جراح بینی ماهر می توان به نارضایتی از فرم بینی و بروز مشکلات تنفسی اشاره کرد که فقط با انجام جراحی مجدد بینی یا جراحی ترمیمی بینی رفع می شوند.

جراحی بینی ثانویه به نسبت جراحی بینی اولیه پیچیده تر است و ریسک بالاتری نیز دارد به همین دلیل بهتر است هنگامی که برای اولین بار اقدام به انجام رینوپلاستی می کنید جراح بینی ماهری را انتخاب کنید.

جراح زیبایی بینی

اهمیت انتخاب بهترین جراح بینی

عدم مهارت جراح بینی باعث می شود تا بینی فرم زیبایی نداشته باشد.

بنابراین یکی از موارد مهم در انتخاب جراح بینی داشتن مهارت بالا است .

همچنین جراح زیبایی بینی باید با استانداردهای زیبایی نیز آشنا باشد تا بتواند بینی را مطابق با دیگر اجزای چهره جراحی کند و موجب زیبایی فرم بینی شود .

برخی از متقاضیان نسبت به انتخاب جراح بینی سهل انگاری می کنند و برای انتخاب جراح بینی به یک پرس و جوی ساده کفایت می کنند .

اما عمل جراحی بینی ، با زیبایی چهره و سلامت فرد ارتباط مستقیم دارد به همین دلیل متقاضیان باید برای میزان مهارت جراح بینی اهمیت ویژه ای قائل شوند.

یک جراح بینی خوب قبل از انجام جراحی بینی نظر بیمار را در ارتباط با نتیجه جراحی بینی و فرمی که برای بینی مد نظر دارد می پرسد تا بینی را نزدیک به فرم خواسته شده بیمار جراحی کند.

هزینه جراحی زیبایی بینی

مبلغی که جراح زیبایی بینی به عنوان دستمزد دریافت می کند بخش اصلی هزینه را تشکیل می دهد.

از دیگر عواملی که در تعیین هزینه موثر هستند می توان به هزینه های بیمارستان ، هزینه خرید داروها و هزینه انجام آزمایشات اشاره کرد.

جراحی بینی برای هر فردی هزینه یکسان ندارد زیرا جراح بینی دستمزد دریافتی خود را با توجه به نوع بینی متقاضی جراحی بینی اعلام می کند.

البته نوع بینی بیمار باعث تفاوت هزینه خیلی زیادی نمی شود و به مقدار خیلی کمی هزینه بیشتر یا کمتر می شود .

به طور معمول هزینه جراحی زیبایی بینی گوشتی کمی بیشتر از جراحی زیبایی بینی استخوانی است .

دکتر سعید فرهی
جراح و متخصص گوش ، گلو و بینی ، فک و صورت
جراحی زیبایی بینی

پاسخ بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • سیزده − 13 =