جراح زیبایی بینی

حفظ عملکرد بینی و زیبایی فرم بینی پس از عمل بینی از موارد بسیار مهم است و هر دو مورد گفته شده ارتباط مستقیم با مهارت جراح زیبایی بینی دارند.

بنابراین برای کسب نتیجه رضایت بخش از جراحی پلاستیک بینی یا رینوپلاستی نیاز است که متقاضیان جراحی بینی یک جراح بینی خوب و ماهر را انتخاب کنند.

 

 

انتخاب جراح بینی راه های بسیار متفاوتی دارد و افراد می توانند درباره ی نحوه انتخاب جراح بینی تحقیقات لازم را انجام دهند تا یکی از بهترین ها را انتخاب کنند.

از عوارض عدم انتخاب یک جراح بینی ماهر می توان به نارضایتی از فرم بینی و بروز مشکلات تنفسی اشاره کرد که فقط با انجام جراحی مجدد بینی یا جراحی ترمیمی بینی رفع می شوند.

جراحی بینی ثانویه به نسبت جراحی بینی اولیه پیچیده تر است و ریسک بالاتری نیز دارد به همین دلیل بهتر است هنگامی که برای اولین بار اقدام به انجام رینوپلاستی می کنید جراح بینی ماهری را انتخاب کنید.

 

جراح زیبایی بینی

اهمیت انتخاب بهترین جراح بینی

عدم مهارت جراح بینی باعث می شود تا بینی فرم زیبایی نداشته باشد.

بنابراین یکی از موارد مهم در انتخاب جراح بینی داشتن مهارت بالا است.

همچنین جراح زیبایی بینی باید با استانداردهای زیبایی نیز آشنا باشد تا بتواند بینی را مطابق با دیگر اجزای چهره جراحی کند و موجب زیبایی فرم بینی شود.

برخی از متقاضیان نسبت به انتخاب جراح بینی سهل انگاری می کنند و برای انتخاب جراح بینی به یک پرس و جوی ساده کفایت می کنند.

اما عمل جراحی بینی ، با زیبایی چهره و سلامت فرد ارتباط مستقیم دارد به همین دلیل متقاضیان باید برای میزان مهارت جراح بینی اهمیت ویژه ای قائل شوند.

یک جراح بینی خوب قبل از انجام جراحی بینی نظر بیمار را در ارتباط با نتیجه جراحی بینی و فرمی که برای بینی مد نظر دارد می پرسد تا بینی را نزدیک به فرم خواسته شده بیمار جراحی کند.

انتخاب بهترین جراح زیبایی بینی

  1. برای انتخاب یک جراح پلاستیک بینی خوب می توانید از دوستان و آشنایان خود پرس و جو کنید یا در گوگل جستجو نمایید.
  2. پس از تهیه لیستی از بهترین جراحان بینی درباره آن ها تحقیق کرده و پس از آن برای مشاوره نزد بهترین آن ها بروید.
  3. در جلسه مشاوره تمامی انتظارات خود را به جراح بینی مورد نظر بگویید تا به درستی شما را راهنمایی کند.
  4. برای اطمینان از انتخاب خود نمونه کارهای جراح بینی را مشاهده کنید برای مشاهده نمونه کارهای دکتر سعید فرهی می توانید به گالری تصاویر وب سایت یا صفحه اینستاگرام ایشان مراجعه کنید.

 

 

ویژگی های بهترین جراح زیبایی بینی

  • یک جراح بینی خوب باید صبور باشد و تمامی نکات مربوط به اقدامات قبل و بعد از جراحی بینی به بیمار توضیح دهد.
  • در صورتی که ببیمار انتظارات نامعقولی از انجام جراحی زیبایی بینی داشت سعی در متقاعد کردن او کند و در صورتی که بیمار متقاعد نشد از جراحی او اجتناب کند.
  • به علم زیبایی شناختی آگاه باشد و بتواند بینی را بعد از عمل جراحی زیبایی بینی تجسم کند و بهترین مدل را با توجهبه آناتومی صورت بیمار به او پیشنهاد دهد.
  • صرفا به فکر منافع شخصی خود نباشد و سلامت بیمار را اولویت کار خود قرار دهد.

هزینه جراحی زیبایی بینی

مبلغی که جراح زیبایی بینی به عنوان دستمزد دریافت می کند بخش اصلی هزینه را تشکیل می دهد.

از دیگر عواملی که در تعیین هزینه موثر هستند می توان به هزینه های بیمارستان ، هزینه خرید داروها و هزینه انجام آزمایشات اشاره کرد.

جراحی بینی برای هر فردی هزینه یکسان ندارد زیرا جراح بینی دستمزد دریافتی خود را با توجه به نوع بینی متقاضی جراحی بینی اعلام می کند.

البته نوع بینی بیمار باعث تفاوت هزینه خیلی زیادی نمی شود و به مقدار خیلی کمی هزینه بیشتر یا کمتر می شود.

به طور معمول هزینه جراحی زیبایی بینی گوشتی کمی بیشتر از جراحی زیبایی بینی استخوانی است.

پاسخ بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • چهارده + 4 =