جراحی پلک

چشم ها در برقراری ارتباط نقش مهمی دارند و زیبایی آن ها در روابط اجتماعی فرد تاثیر بسزایی دارد از این رو برای افرادی که افتادگی پلک دارند ، جراحی پلک یا بلفاروپلاستی بهترین گزینه است.

چشم ها در بیان احساسات درونی هر فردی نقش مهمی دارند و از حالت چشم می توان تشخیص داد فرد هیجان زده ، خسته ، شاد و غیره است.

حال تصور کنید چشم دچار مشکلی چون افتادگی پلک باشد در این حالت چشم های فرد همیشه خسته به نظر میرسند و جلوه زیبایی ندارند.

رفع چین و چروک اطراف چشم ، پف زیر چشم ، افتادگی پلک بالا و پلک پایین از دلایل انجام جراحی زیبایی پلک می باشد.

بلفاروپلاستی پلک پایین  یا بلفاروپلاستی پلک بالا می تواند به صورت هم زمان نیز انجام شود ، همچنین می توان جراحی پلک پایین یا جراحی پلک بالا را به صورت تنها انجام داد.

در برخی مواقع که افتادگی پلک شدید باشد می تواند دید فرد را محدود کند و مشکلات بینایی به وجود آورد.

جراحی پلک

 

جراحی پلک با لیزر

با توجه به تشخیص جراح ، میزان افتادگی و مشکلات چشم می توان از جراحی پلک یا جراحی زیبایی پلک با لیزر استفاده کرد.

جراحی پلک با لیزر برای ورم زیر چشم ها ، پف کردگی اطراف چشم ها ، رفع پوست مات و تیره ، رفع چین و چروک های اطراف چشم مناسب است.

جراحی افتادگی پلک مادرزادی

برخی از کودکان در بدو تولد مشکلات مادرزادی دارند ، مشکل افتادگی پلک از مشکلات مادرزادی است که امکان دارد برای کودک پیش بیاید .

در صورتی که کودکی افتادگی پلک مادزادی داشته باشد باید سریعاً تحت درمان قرار گیرد زیرا افتادگی پلک باعث محدود شدن میدان دید و عدم دید مناسب می شود که این موضوع باعث تنبلی چشم می شود.

هزینه جراحی پلک یا بلفاروپلاستی

هزینه جراحی پلک بالا یا پلک پایین بستگی به دستمز جراح دارد .

همچنین مشکلی که باید رفع شود نیز در تعیین هزینه نقش دارد.

برای تعیین قیمت دقیق بهتر است به جراح مورد نظر مراجعه کنید ، همچنین می توانید از طریق صفحه اینستاگرام و سایت جراح مورد نظر قیمت های حدودی را جویا شوید.

 

دکتر سعید فرهی
جراح و متخصص گوش ، گلو و بینی ، فک و صورت
جراحی زیبایی بینی

 

پاسخ بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • یک × 4 =