جراحی بینی گوشتی

جراحی بینی گوشتی بر روی بینی هایی انجام می شود که دارای پوست ضخیم و استخوان و غضروف ضعیف می باشد، این نوع بینی در اطراف دیواره سوراخ های خود غدد چربی فراوانی دارد.

از دیگر ویژگی های بینی گوشتی می توان به غضروف پهن و نازک جلوی بینی ، گرد بودن نوک بینی اشاره کرد.

جراحی بینی گوشتی چه مزیت هایی دارد؟

  • سبب زیبا شدن بینی می شود.
  • باعث تقارن بینی می شود.
  • سبب افزایش اعتماد به نفس فرد می شود.
  • باعث بهتر شدن کیفیت زندگی فرد می شود.

جراحی بینی گوشتی :

افرادی که دارای بینی گوشتی هستند بهتر است دید واقع بینانه ای نسبت به جراحی بینی گوشتی داشته باشند و به راهنمایی های جراح بینی در خصوص بینی گوشتی توجه کنند.

معمولا جراحان بینی مدل بینی طبیعی را به این افراد توصیه می کنند و از روش جراحی بینی باز استفاده می کنند تا بتوانند به راحتی پوست بینی را تراشیده و نازک کنند و در صورت نیاز پیوند غضروف و گرافت گذاری انجام دهند.

 

جراحی بینی گوشتی

 

در جراحی بینی ، جراح بینی با دقت تیغه و مجراهای هوا را معاینه می کند تا بتواند بهترین جراحی بینی را انجام دهد.

عمل بینی گوشتی با لیزر :

امروزه شاهد تبلیغات زیادی در خصوص عمل بینی گوشتی با لیزر هستیم، باید گفت امروزه علم پزشکی با اینکه پیشرفت های چشمگیری داشته اما هنوز نتوانسته است با لیزر عمل بینی گوشتی را انجام دهد، لیزر نمی تواند تاثیری در استخوان و بافت بینی بگذارد و فقط باعث صاف و شفاف تر شدن پوست بینی می شود.

اقدامات قبل و بعد از جراحی بینی :

برای اینکه از نتیجه جراحی بینی خود نتیجه بهتر و ایدهآلی به دست آورید بهتر است اقدامات قبل از جراحی بینی و مراقبت های بعد از جراحی بینی را رعایت کنید، برای مطالعه می توانید به مقاله آن مراجعه کنید.

هزینه جراحی بینی گوشتی چقدر می باشد؟

هزینه عمل بینی گوشتی با توجه به دستمزد بهترین جراح بینی گوشتی ، هزینه متخصص بیهوشی ، هزینه های بیمارستان و آزمایشات و داروها و غیره تعیین می گردد.

دکتر سعید فرهی
جراح و متخصص گوش ، گلو و بینی ، فک و صورت
جراحی زیبایی بینی

پاسخ بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • 5 × 1 =