جراحی بینی بابل

جراحی بینی بابل : کسانی که قصد انجام جراحی پلاستیک بینی را دارند بهتر است برای به دست آوردن نتیجه مطلوب و ایده آل به بهترین جراح بینی مراجعه کنند.

انتخاب بهترین جراح بینی در بابل یا سایر شهرها بسیار دشوار می باشد به همین علت این سوال در ذهن افراد ایجاد می شود که چگونه می توان یک جراح بینی خوب برای جراحی بینی بابل یا سایر شهرها انتخاب کرد.

در مقالات مربوط به جراح بینی درباره انتخاب جراح بینی و ویژگی های آن توضیحاتی را مطرح نموده ایم که می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر به آن مراجعه کنید.

اهمیت انتخاب جراح بینی خوب چیست؟

در صورتی که افراد برای انجام جراحی زیبایی بینی به بهترین جراح بینی مراجعه نکنند ممکن است پس از اتمام جراحی از نتیجه ان رضایت نداشته باشند و اقدام به جراحی بینی ترمیمی کنند.

برای جراحی بینی ترمیمی یا ثانویه بیمار باید تا یک سال صبر کند تا زخم های ایجاد شده در جراحی بینی اولیه بهبود یابد و بعد از آن برای جراحی بینی ثانویه مراجعه کند، به همین علت است که انتخاب جراح بینی بسیار حائز اهمیت می باشد.

 

جراحی بینی بابل

 

جراحی زیبایی بینی

جراحی زیبایی بینی بر روی دو نوع بینی گوشتی و بینی استخوانی انجام می شود.

بینی استخوانی به بینی گفته می شود که دارای پوست نازک و اسکلت محکم باشد، کسانی که دارای این نوع بینی هستند می توانند در جراحی بینی مدل بینی طبیعی ، فانتزی و غیره را انتخاب کند و نتیجه خوبی را به دست آورد.

اما بینی گوشتی به بینی گفته می شود که پوست ضخیم و اسکلت ضعیف داشته باشد، این نوع بینی همچنین دارای غدد چربی زیادی در اطراف سوراخ های بینی می باشد، کسانی که دارای این نوع بینی هستند به آن ها توصیه می شود در جراحی زیبایی بینی مدل بینی طبیعی را انتخاب کنند.

هزینه جراحی بینی بابل چقدر می باشد؟

هزینه جراحی بینی در بابل با توجه به دستمزد بهترین جراح بینی ، هزینه بیمارستان ، هزینه متخصص بیهوشی ، هزینه داروها و آزمایشات و غیره تعیین می شود.

به این نکته توجه داشته باشید در عمل جراحی زیبایی بینی به خاطر هزینه کمتر به هر جراح بینی مراجعه نکرده و ابتدا درباره او تحقیق کنید و نمونه کارهای او را مشاهده کنید.

برای مشاهده نمونه کارهای دکتر سعید فرهی می توانید به گالری تصاویر وب سایت یا صفحه اینستارام ایشان مراجعه کنید.

 

دکتر سعید فرهی
جراح و متخصص گوش ، گلو و بینی ، فک و صورت
جراحی پلاستیک بینی – جراح پلاستیک بینی

پاسخ بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • چهارده − دو =