بهترین جراح بینی

برای اینکه نتیجه دلخواه خود را از جراحی پلاستیک بینی کسب کنید و هیچ گونه عوارضی را تجربه نکنید ، نیاز است تا بهترین جراح بینی را انتخاب کنید.

در این مقاله سعی کرده ایم تا متقاضیان جراحی بینی را با خصوصیات بهترین جراح بینی و نحوه انتخاب آن آشنا نماییم.

 

بهترین جراح بینی

 

با گسترش روز افزون متقاضیان جراحی بینی  ، انتخاب یک جراح بینی خوب برای نتیجه بهتر و عدم بروز اختلال در عملکرد تنفسی بینی بسیار مهم شده است.

انتخاب یک جراح بینی ماهر به بیماران این اطمینان را می دهد که جراحی بینی بدون بروز هیچ گونه عارضه ای انجام می شود و در پایان ، از نتیجه رضایت کامل خواهید داشت.

خصوصیات بهترین جراح بینی

  • اولویت اول یک جراح بینی خوب ، حفظ سلامتی بیمار است به همین دلیل تمام آزمایش ها را برای بیمار تجویز می کند.
  • صداقت و وجدان نیز از خصوصیات مهم بهترین جراح بینی است زیرا جراح بینی خوب در صورتی که بیمار شرایط انجام جراحی بینی را نداشته باشد بدون در نظر گرفتن منفعت مالی خود به او می گوید که از انجام جراحی بینی صرف نظر کند.
  • جراح بینی باید دانش کافی داشته باشد و با تکنیک های به روز رینوپلاستی آشنا باشد تا به بافت های بینی آسیبی نرسد و بیمار دچار عارضه ای نشود.
  • صبور و با حوصله باشد و به طور کامل سوالات بیمار را پاسخ دهد.
  • در مورد حساسیت های داروئی ، سوابق بیماری و جراحی های دیگر بیمار از او سوال کند.
  • یک جراح بینی ماهر باید با معیارهای  زیبایی آشنا باشد تا پس از جراحی بینی ، بینی با دیگر اجزای چهره تناسب داشته باشد.

انتخاب جراح بینی

راه ترین راه برای آشنایی با جراحان بینی جستجو در مرورگرهای اینترنتی می باشد به همین دلیل در ابتدا بهتر است که در مرورگرهای اینترنتی عبارت هایی چون جراح بینی ، جراح بینی خوب ، بهترین جراح بینی و غیره را سرچ کنید.

جستجو در مرورگرهای اینترنتی باعث می شود تا لیستی از جراحان بینی تهیه کنید و سپس با مراجعه به صفحه اینستاگرام و سایت جراح بینی اطلاعات مورد نیاز خود را به دست آورید.

بهتر است در انتخاب جراح بینی به مهارت و دانش او توجه بیشتری داشته باشید زیرا انتخاب یک جراح بینی خوب باعث می شود تا استرس های قبل از عمل بینی که بیشتر در مورد سلامتی و فرم بینی بعد از عمل بینی است را نداشته باشید و در نهایت از نظر روانی برای انجام جراحی بینی آماده تر خواهید بود.

 

 

اهمیت انتخاب جراح بینی چیست؟

در صورتی که افراد جراح بینی خود را به درستی انتخاب نکنند ممکن است دچار مشکلاتی در تنفس یا مشکلات ظاهری مانند بیش از اندازه کوچک و سربالا شدن بینی ، نامتقارن شدن بینی و غیره شود.

در این صورت فرد باید تا یک سال صبر کند و بعد از آن که زخم های اولیه بهبود یافت برای جراحی بینی ترمیمی مراجعه کند.

 

 

جراحی زیبایی بینی

پس از اینکه جراح بینی مورد نظر خود را انتخاب کردید بهتر است برای انجام جراحی زیبایی بینی بهتر است اطلاعاتی درباره آن به دست آورید.

به این نکته توجه کنید که نوع بینی در انتخاب مدل بینی بسیار تاثیر گذار می باشد و به همین علت جراحان بینی با توجه به ویژگی های بینی آن را به دو نوع بینی استخوانی و بینی گوشتی تقسیم کرده اند.

بینی استخوانی به بینی گفته می شود که دارای پوست نازک و اسکلت محکم باشد، کسانی که دارای این نوع بینی هستند در جراحی بینی استخوانی می توانند مدل بینی فانتزی یا عروسکی ، طبیعی و غیره را انتخاب کنند و نتیجه خوبی به دست آورند.

اما بینی گوشتی به بینی گفته می شود که پوست ضخیم و اسکلت ضعیفی داشته باشد، کسانی که دارای این نوع بینی هستند معمولا به آن ها توصیه می شود برای به دست آوردن نتیجه ایده آل در جراحی بینی گوشتی مدل بینی طبیعی را انتخاب کنند.

 

بهترین جراح بینی

 

هزینه جراحی بینی چقدر می باشد؟

هزینه جراحی پلاستیک بینی با توجه به دستمزد بهترین جراح بینی ، هزینه داروها و آزمایشات ، هزینه متخصص بیهوشی و غیره تعیین می شود.

پاسخ بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • سه + 8 =